Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy 16 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 16 évesen még sose voltam szerelmes? Honnan tudjam, hogy mikor vagyok az?

Figyelt kérdés

Félek, hogy esetleg már voltam az, csak nem tudtam róla :/

voltak már kisebb fellángolásaim, de azok nem az igaziak. Honnan lehet tudni, hogy szerelem-e, vagy csak fellángolás?


2014. júl. 31. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugi én se voltm pedig 2x annyi vagyok
2014. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A fellángolás szerintem hamar elmúlik... az igaz szerelem viszont úgy gondolom egyre csak erősödik, ahogy megismered :)
2014. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem maradtál le semmiről :) én 17 voltam , amikor előszöt úgy éreztem: Na ez szerelem és azóta sem változott az érzés. Ha szerelmes leszel az nem hasonlítható semmilyen más érzéshez, pillanatnyi fellángoláshoz. Hidd el, érezni fogod, hogy ez más :)
2014. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélöm, mindenesetre köszönöm a válaszokat ^^
2014. aug. 1. 00:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Normális..

Nem, még tuti nem voltál..

Én azt hittem enyni idősen, hogy voktam..aztán eltelt 8 év..még több szerelemmel, és akkor jöttem rá, amikor megéreztem az érzést, hogy előtte úgy istenigazából nem is voltam..


Tehát azt hiheted, hogy az szerelem, közben nem az, de olyan nem letezik, hogy úgy vagy szerelmes, hogy észre sem vetted,mhogy az voltál :)


Onnan lehet tudni, hogy nem múlik el pár hónap alatt.. Utána meg erősebb érzés lesz, de a szerelem is ott van mögötte


Én 6 év után is szerelmes vagyok..

Pillangók csak heti1-2 szer vannak... Nem lebegésből áll az egész...de neha elgyengülök a mai napig, ha úgy néz rám..

Pedig az ekején nem volt nagy fellángolás, mert nem úgy jöttünk össze, hogy húúuh....

A fellángolás eddig nekem max3 hónapig tartott..aztán teljesen érdektelenné váltam..

2014. aug. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Szóval akkor amyg csak fellángolás, addig teljesen olyan, mint ha szerelmes lennék és majd csak hónapok múlva tudom meg, hogy tényleg szerelmes vagyok-e? ._.
2014. aug. 1. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!