Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Röviden...

31 vagyok,férfi. Párom 25,nő. Egy éve vagyunk együtt,itt angliában jöttünk össze. Én magyar,ő olasz. Együtt élünk,nagy a szerelem,kölcsönösen szeretjük egymás családját. Én "éltem" , neki en vagyok az első.

De nem szeretem angliát!!!!!


2014. aug. 1. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami jövőt is akarsz az életednek akkor inkább ne gyere ide vissza, csak egy jó tanács.
2014. aug. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit nem szeretsz benne?
2014. aug. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom,mindenki ezt mondja hogy otthon mennyire rossz a helyzet. De ott van a családom ( apukám,testvérek,testvéreim gyerekei) , barátaim. Nagyon hiányoznak! Itt angliában megélek,nem vagyok gazdag. Egyedül ő miatta vagyok itt.
2014. aug. 1. 01:35
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor menjetek el másik országba csak ide ne,ha már egyszer sikerült lelépni ebből a nyomorúságos,adószedő,nav ellenőr bürokratikus gyarmatosított szarból.
2014. aug. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menjetek Olaszországba. Ember, haza ne gyere, itt szar a lét. Ha már kijutottál, ne gyere vissza. Miért nem mentek át Hollandiába dolgozni? Az is dicséretes sok ember szerint. Keress rá a Hobij weblapjára, holland cég.
2014. aug. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig Anglia nagyon jó hely, én bármikor visszamennék. :) A családot lehet látogatni bármikor, gondolom otthon sem találkoztok kétnaponta, akkor meg nem mindegy?
2014. aug. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Imádja Londont,próbálom győzködni hogy menjünk kissebb,olcsobb városba...nekem is igazából Londonnal van bajom. Iszonyat drága és kb. 12 millió ember lakja, ez a város sok nekem.
2014. aug. 1. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!