Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Friend zone-nak csak a külső az oka, nem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 05:45
1 2
 11/18 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__484..


A 7-es be is ismerte:"de vele úgy érzem magam, mintha egy nővel volnék"

2014. aug. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Ezért én nem akarok egyetlen nővel sem barátkozni,mert akkor már nem tartanak férfink.Inkább csak ismerősnek tartom azokat a nőket akik tetszenek ,de nem jönnek össze velem.Persze megjátszom a barátot néha egy-egy nővel,de akkor azt céllal teszem.Valami hasznom van akkor abból,pl.barátnője érdekel,vagy el tud intézni nekem valamit.És mindezt ki is használom.


Íme egy rég i kérdés amelyre rábukkantam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Az 53-as válaszoló a nyerő

2014. aug. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. aug. 1. 08:15
 14/18 anonim ***** válasza:
nem. van fiúbarátom, aki kimondottan jóképű és jól néz ki, mégse jönnék vele össze soha. és ez akkor alakult ki bennem, miután megismertem, mert amíg még csak látásból ismertem, addig tetszett is. de megismertem, és bár fantasztikus ember, okos, intelligens, vicces, nagyon nem nekem való. pont az a típus, akit én barátnak szeretnék, és barátként is tekintek rá, mert egyszerűen több nem lehetne. és nem is érzek iránta semmit a hagyományos baráti szereteten kívül. még csak szexuális vágyat sem, pedg mint mondtam, korábban tetszett.
2014. aug. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
8%
nem volt meg a kémia=rossz anyagi háttér.
2014. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sokan keverik a "Barát" zónát a "legyünk inkább ismerősök" fogalmával.....

Nem a külsőn múlik....sokkal inkább a kémián. Tapasztalatom szerint a Nők olyan pasikat engednek "barát zónába" akik megbízhatóak, segítőkészek....vagyis számukra hasznos emberek, jó hogy ott vannak, ha baj van és valakit fel lehet hívni ha szükség van Rá.

2014. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

semminek sem csak a külső az oka, még ha sokat is számít.


ha egy lány barátként tud rád tekinteni, már rosszul csinálsz valamit. ez általában a túl sok alaptalan kedvesség, amire a lányok már immúnisak. ezért izgalmasabbak a bunkó csipkelődő flörtölők.

2014. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
kérdező okos vagy :D Emigy szerintem igen!
2014. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!