Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért akarnak mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért akarnak mindig ölelgetni vkit?

Figyelt kérdés

Én már kikészülök , h nem lehet soha egy bnőm se aki ne akarna egész nap folyamatosan ölelgetni..

Nem tudunk úgy elmenni vhova h 5 percenként ne kelljen megállni és ölelgetni egymást. Emiatt aztán sose lehet bnőm, mert ezt nem birom elviselni, amikor hasznosabban is el lehetne tölteni az időt. És ha elmondom a véleményem az ilyen hülyeségekről akkor meg fel vannak háborodva h nem is szeretem őket..


2014. aug. 3. 19:27
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

a-a, sajnos a nem szeretet hiányosak is ilyenek, vagy pedig később mindenkiről kiderül h az, csak elfojta az elején amig nem bízik a másikban.

De egyébként aki olyan mint a 8-as, szerintem én még őt is kikészíteném :D

2014. aug. 3. 19:42
 12/25 anonim ***** válasza:
A lányok ilyenek, nagyon szeretnek ölelni (köztük én is). Mondd meg a barátnődnek, hogy te nem azért nem ölelgeted, mert nem szereted, hanem mert nem vagy bújós. Így meg fogja érteni.
2014. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
nem érti meg :P
2014. aug. 3. 19:56
 14/25 anonim ***** válasza:
ezért kell úgy sétálni, hogy nem egymás mancsába kapaszkodtok, hanem a derekába, és puff meg van oldva... mi akkor ölelkezünk barátommal, ha rég nem láttuk egymást, vagy ha sokáig nem fogjuk, amúgy nem jellemző... ha öt percenként meg kell állni ilyesmiért, az már sztem is gáz
2014. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Engem bezzek nem olelget senki olyan lany,akit szeretnem,hogy olelgessen :C
2014. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
adjak kölcsön? :D
2014. aug. 3. 21:13
 17/25 anonim ***** válasza:

én imáádom, én még többször is ölelkeznék, mint 5 percenként :D de én ilyen ragaszkodós bújós típus vagyok, szóval... :))


21f

2014. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést még én írtam ki kicsit régebben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Szóval nem kell általánosítani!:D

2014. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy ölelgetnek a lányok
2014. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
én kimondottan örülnék neki. sajnos nem vagyok a szavak embere ilyen téren( lehet ezért nem nagyon volt még nőm) es inkább ölelem meg 100x ,vagy lógjon a számból egész nap, csak ne kelljen azt mondanom hogy szeretlek meg ilyenek.most is megfájdult az ujjam hogy leírtam.XD nekem az ölelés a mentsváram.
2014. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!