Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért akarnak mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért akarnak mindig ölelgetni vkit?

Figyelt kérdés

Én már kikészülök , h nem lehet soha egy bnőm se aki ne akarna egész nap folyamatosan ölelgetni..

Nem tudunk úgy elmenni vhova h 5 percenként ne kelljen megállni és ölelgetni egymást. Emiatt aztán sose lehet bnőm, mert ezt nem birom elviselni, amikor hasznosabban is el lehetne tölteni az időt. És ha elmondom a véleményem az ilyen hülyeségekről akkor meg fel vannak háborodva h nem is szeretem őket..


2014. aug. 3. 19:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
6: Mert a lánynak a taktilis inger a szexuális inger. Ha elkezd hozzád vonzódni szexuálisan, minél többet akar majd ölelgetni, fogdosni. Ebben éljük ki a szexualitást.
2014. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyébként anyukáddal töltötted életed első éveit? És szoptatott?
2014. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
miért? hülye vagy utolsó?
2014. aug. 7. 20:16
 24/25 anonim ***** válasza:

23: Mert az intimitást édesanyánktól tanuljuk ebben az életkorban.

És akinek ez kimaradt, az nem képes az intimitásra, bensőségességre.

Hülye az nem vagyok, a SOTE Egészségtudományi karán tanulom a témát.

2014. aug. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
És a szerelmi élet/szexualitás lesz a szakterületem.
2014. aug. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!