Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen vagy kihaltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen vagy kihaltak már ebben a rohanó világban?

Figyelt kérdés

Van olyan lány esetleg a válaszolók közt aki még szűz és kb. 16-17 éves és az értelmes kategóriába tartozik, ezalatt azt

értem hogy nem a pénz és a vadiúj cuccok kellenek neki na meg műköröm és stb. Tudom hogy nem társkereső oldal, de nem találkoztam ilyen lánnyal.


2014. aug. 4. 00:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
mert az jó ha egy lánynak ócska cuccok kellenek?
2014. aug. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%

én ilyen vagyok pl:)

illetve szűznek szűz voltam csak, 16 és fél éves koromig, de a szerelmem elvette:) remélem ettől még a normális kategóriába vagyok sorolva

amúgy ne félj, léteznek ilyen lányok, talán keresni kell, de vannak szép számmal

2014. aug. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
rám rámírhatsz.. barátkozhatunk:)
2014. aug. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem így értettem. Arra gondoltam, hogy a lány ne kerüljön havi 300.000 Ft-ba és ne az számítson, hogy van-e rajtam tetkó, hány embert tudok megverni meg hogy miért nem lóg földig a farkam.
2014. aug. 4. 00:55
 5/19 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok csak 18 éves. :)
2014. aug. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15 vagyok. Az első csókom se volt még meg úgyhogy ez pipa. A vadiúj cuccok... A divatot figyelem de nem követem. Már ami van még belőle.. 4,7-es az átlagom. Nagyon hülye nem lehetek. Szerintem igen. Vagyunk még.
2014. aug. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A 18 éves se baj. 17 éves vagyok és inkább az idősebb korosztály érdekel, természetesen a fiatal is ha érett típus. Sokkal jobb beszélgetni egy jót egymás karjaiban, minthogy leidd magadd a föld alá és feldugd magadnak a Jäger-es üveget és akkor te vagy a király... :D
2014. aug. 4. 01:00
 8/19 anonim válasza:
Én pontosan ilyen vagyok:) 4.9 atlag, szoval nem vagyok hülye:D én meg azon lepődtem meg, hogy léteznek meg ilyen fiuk:))
2014. aug. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Engem is hasonló lány érdekelne

15/F

2014. aug. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#3 és #8 kapott privit
2014. aug. 4. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!