Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy Magyarhonba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Magyarhonban több a kevésbé vonzó férfi, mint a kevésbé vonzó nő?

Figyelt kérdés

Szóval miért van az, hogy itthon sokkal több a kevésbé tetszetős férfi, mint a velük egykorú kevésbé tetszetős nő? Azaz több a szép nő, mint a szép férfi. Sokkal több. Ez miért van így?

Manapság annyi egyhangú, deformált fiú mászkál az utcákon, akik azt hiszik, minden nőt meg tudnak h.zni, és nagy a mellkasuk. Ritka a szép vonásokkal megáldott, olyan igazi típusú, sötét hajú, sötét szemöldökű, világosszemű, erős és fekete borostájú férfi.

Szerinteek ez miért van így?


2014. aug. 4. 12:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező fiatalkorban lehet több a vonzó lány, de ennek 25-30 felett nagyon hamar vége szakad.

Nézz csak meg egy átlagos 35 éves férfit és egy átlagos 35 éves nőt, máris nem lesz ilyen nagy a kontraszt.

2014. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

én elítélem az olyat, aki szétteszi a lábát

nálam alap a tisztesség és az ismerkedés hagyománya

de nem is ez a lényeg.

én budapesti vagyok

de komolyan, manapság két féle férfi/fiú van: az egyik a "vagány", "macsó" típusú, általában felnyalt a hajuk és nagy a szexuális potenciáljuk, bulizósak, de kevésbé intelligensek, a másik pedig az a fajta, aki elhízott, gép előtt ülő, esetleg szemüveges, amorf alakú, egyhangú és lusta.

Csak ilyeneket látni itt Budapesten.

2014. aug. 4. 13:02
 13/26 anonim ***** válasza:
Megvan a megoldás! Húzzál akkor ki külföldre!
2014. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva leszarom a problémáidat. Sosem szerettem az egomán libák jajgatását arról, hogy miért nem kizárólag álompasik rohangálnak az utcákon.

Ha ennyire nem tetszik az itthoni helyzet akkor utazz el Jemenbe vagy Szomáliába, ennyi.

(végszóként megsúgom, hogy nem a srácokkal van a baj, te vagy túl felszínes)

2014. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"én elítélem az olyat, aki szétteszi a lábát "


Anélkül meg sajnos elég nehéz dugni ...

2014. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Aham és szerinted ha lennének ilyen álompasik, majd pont veled állnának szóba, mi? Miss tökéletes! :D
2014. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
pechetek van emberek, én férfi vagyok, méghozzá egy 21 éves férfi,de akkor is fent tartom ezt az objektív véleményemet
2014. aug. 4. 13:47
 18/26 anonim ***** válasza:
Na csak a szokásos. A nők a nagy elvárásaikkal, aztán megnézném én, hogy hogy néz ki a kérdező.
2014. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
akkor meg búza vagy
2014. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Akkor a véleményed minden csak nem objektív mert nyilvánvaló, hogy a lányokat találod vonzóbbnak...
2014. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!