Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy Magyarhonba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Magyarhonban több a kevésbé vonzó férfi, mint a kevésbé vonzó nő?

Figyelt kérdés

Szóval miért van az, hogy itthon sokkal több a kevésbé tetszetős férfi, mint a velük egykorú kevésbé tetszetős nő? Azaz több a szép nő, mint a szép férfi. Sokkal több. Ez miért van így?

Manapság annyi egyhangú, deformált fiú mászkál az utcákon, akik azt hiszik, minden nőt meg tudnak h.zni, és nagy a mellkasuk. Ritka a szép vonásokkal megáldott, olyan igazi típusú, sötét hajú, sötét szemöldökű, világosszemű, erős és fekete borostájú férfi.

Szerinteek ez miért van így?


2014. aug. 4. 12:52
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

de objektív, mert én nagyon ritkán látok ténylegesen szép vonásokkal megáldott palit

az ember felül tud emelkedni magán, és tud objektív lenni, én is pont így teszek

és én több szebb nőt látok, mint helyes férfit.

2014. aug. 4. 13:51
 22/26 A kérdező kommentje:
Buzy-e vagy :D :D :D D: D:D D:D : ezen besírtam :D
2014. aug. 4. 13:52
 23/26 anonim ***** válasza:
Már bocs, de egy férfi mitől lesz szép ? A férfi az férfias, nem szép.
2014. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

szép vonásokkal rendelkezhet egy férfi

ma sok a deformált arcú, férfiatlan férfi,

2014. aug. 4. 14:36
 25/26 anonim ***** válasza:
Itt nem a vonásokról van szó, hanem hogy a nők kihozzák magukból a legtöbbet, a férfiak nagy része pedig nem. Nem kell hozzá sminkelniük, elég lenne ha nem folynának szét tizen-huszonévesen és egy kicsit adnának arra, hogy mit vesznek fel. Nem márkás cuccokkal teleaggatott díszb*zinak kell lenni, csak annyi energiát belefektetni, hogy kicsit elgondolkodjanak, hogy mi előnyös nekik és mi nem. De legtöbben csak a két végletet ismerik, vagy szétgyúrják magukat és többet cicomázkodnak, mint egy lány, vagy teljesen elhanyagolják magukat, mert őket "szeressék a belsejükért" és mindenki felszínes lesz a szemükben, aki azért egy pici igényességet is elvárna. Én biztos vagyok benne, hogy sokkal több jó pasi járkálna az utcán, ha nem valami hülye divat után mennének vagy puffognának azon, hogy nem vonzóak úgy, ahogy tükörbenézés nélkül kilépnek az utcára. Csak kicsit el kéne gondolkodniuk, hogy milyen hajat kellene vágatni, hogy "kiegyensúlyozza" esetleg az arcukat, vagy milyen ruhát kéne felvenni, ami jól is áll nekik, esetleg jobb lenne-e szakállat növeszteni és milyet , vagy borostát vagy valami. De míg ilyeneken a nők sokat agyalnak, hogy mi lenne nekik a legjobb, addig a férfiak többsége nem is gondol ilyenekre, legalábbis az utcán járva-kelve ez a benyomásom.
2014. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Csak nálunk a valogatós nő mint férfi. *trollface*
2014. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!