Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magyar pasik miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar pasik miért ilyen unalmasak?

Figyelt kérdés
NE ugorjatok azonnal a torkomnak kérlek. Volt már magyar szerelmem akit imádtam, nem azt mondom,h itthon csak uncsik lehetnek az erősebbik nem tagjai. De nagyon sok van köztük. Csomónak nincs hobbija, nincs elképzelése az életéről(és ezt ne fogjátok a szar helyzetre, olasz országban szarabb ) nem lehet velük igazán beszélgetni a világ történéseiről. Ellenben az új Far Cry-ról meg a GTA5 PC-re kerüléséről meg a mittomén miről mindent tudnak ( amúgy ezeket a játékokat én is imádom de nem ebből áll az élet) a külföldiek viszont sokkal érdekesebbek,voltam külföldön is tehát nem csak a kalandot kereső turistákról beszélek. Mindenhez hozzá tudnak szólni, minden érdekli őket. Nem akarnak lesmárolni a bemutatkozásunk után 1 órával, és megd*gni 2 órával később. Szerintetek ez miért van? Miért csak panaszkodni tudtok? Miért nem veszitek észre a világ jó oldalát? KÉRLEK most ne kezdjetek el a hányatott sorsú életetekről beszélni "jaj gizda vagyok nem kellek senkinek" mivel nekünk nőknek is vannak ilyen problémáink, csak mi panaszkodás helyett eljárunk futni, mozogni, ha pedig a probléma megoldhatatlan (nekem is van ilyen, sok ideig önbizalom hiányos voltam emiatt) akkor megpróbálunk vele élni. Bocsi kicsit elkapott a hév. A lényege a kérdésemnek tehát az,h miért csak panaszkodni tudtok miért nem látjátok meg az élet pozitívumait és miért nem nyíltok meg másoknak?

2014. aug. 5. 18:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Lehet azért beszélnek annyit a játékokról mert tudják, hogy te is szeretsz játszani és gondolják, akkor az egy közös téma amiről ők is tudnak mondani valamit.

De mindenhol vannak unalmas emberek akik állandóan ugyan arról ugatnak. Lehet az a gta v pc-re vagy az esti gyúrás. Egy idő után minden unalmas.

Azért vannak nyitott emberek is akik nem csak panaszkodnak és bármiről el lehet velük beszélgetni. Próbáltál már te más témákat bedobni nekik?

2014. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy van benne valami. Ritka az olyan férfi itt, aki izgalmas és még normális is.

Ellenben sok arabbal, spanyollal, olasszal volt dolgom, ők teljesen más világ. :) Egy percet sem unatkoztam velük.

2014. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 PPy 20 válasza:
Én is pont hollandiában élek ! Lány vagyok, és szerintem a magyar férfiak sokkal de sokkal jobbak !!!!
2014. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
78%

Az a vicc, hogy sokkal több külföldi férfi kezdett már ki velem, mint magyar. Sokkal másabb a kisugárzásuk, szabadabbak, optimisták, pezsgőbbek. Még a tekintetük is más, szikrázóbb, és nyíltabb.

Egyszerűen ha le akarnak állni velem beszélgetni, még csak nem is érzem azt, hogy én nem szeretnék.

A magyar férfiak pedig nem ilyenek. Nyugodtak, nem is nagyon lehet érezni ilyen plusz kisugárzást (nagyon ritka, hogy ha valakiben van valami plusz), mert mindenki feszélyezi magát, gátat szab a személyiségének (főleg még az ismerkedés első pár órájában).

Nincs meg náluk az, mint a külföldieknél, zokszó nélkül mondom nekik azt, hogy ahha szia.

Már eleve gátlásokkal lépnek elém, és a betanult 5-10 sablonkérdés után beáll a kínos csend.

10-ből 6x ez történik.

Míg egy külföldi bemutatkozik, rögtön mellé mond valami érdekességet, és vissza kérdez, hogy neked van-e olyanod vagy te csináltál-e olyat. Az első 5 percben már tudható, hogy hogy hívják a kutyáját, milyen fajta, mit dolgozik, hogy hívják a legjobb barátját, mit szoktak közösen csinálni, miért tetszik neki az a szín ami éppen rajta, vagy rajtad van, és az a heg miért van a könyökén. A beszélgetés 20. percében tudom meg hány éves, és amúgy honnan jött.

Magyar ismerkedés: szia, hogy hívnak?hány éves vagy? suliba jársz vagy dolgozol? öööööööö és amúgy mit csinálsz itt? gyakran jársz ide? ööö van barátod?


De evvel szemben én azt mondom, sokkal jobban érzem magam magyar fiúval, mint külföldivel. Csak meg kell találni a kompatibilis személyt. Nyilván egy magyarral sokkal több közös dolgom van, közös nyelv, történelem, "emlékek". Ha csak ez a minimum, máris 100x több dologról tudok vele beszélni, mint mondjuk egy finnel.


Meg annyira könnyen leszűrhetőek azok, akiket esetleg csak 1-2 dolog érdekel. 10 perc alatt kiismerhető, hogy számomra unalmas személyiség, vagy sem. Nyilván olyannal fogok 10 perccel többet beszélgetni, akiben észre veszem, hogy legalább annyi téma érdekli mint engem.

2014. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Szerintem a 3.-nak igaza van!!! Èn pasi vagyok ès nem èrtem mi a bajod az hogy szar helyen èlsz ahol mindenki unalmas arról a többi srác nem tehet!! Èn pl imádok barkácsolni kosárlabdázni bulizni stb... Nem vagyok egy unalmas tipus ès a barátaim sem azok igaz köztük is van egy kettő uncsi emberke velük ikább csak dumálni jó!! De ha pörgős társaságra vágysz nyugottan menj le a balatonra a szigetre ott van buli!! Szóval nem mindenki unalmas csak te pont olyan emberkèkkel találkoztál akik nem voltak v.mi jó paszbanstb.....
2014. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te vagy a vak kérdező. Az én párom izgalmas nekem még most is, pedig 7 éve élünk együtt. Ja és igen, ő meg akart volna dugni az első alakalommal, de én nem vagyok ribi, hogy egyből hanyatt dobjam magam...
2014. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem mindegyikünk unalmas, mint ahogy nem minden lány sem egyforma.

Amit furcsállok, hogy szerinted a külföldiek azok akik nem akarnak gyorsan megfektetni, viszont sokan mások meg azt írják, hogy sok külföldi a magyar lányokat könnyűvérűeknek tartják.

A lényeg, hogy ne általánosíts se a magyarokkal se a külföldiekkel kapcsolatban.

2014. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha én kimegyek külföldre én is felszabadultabb leszek nőkkel szemben. Ez tök komoly! Azok a csoda külföldiek is a hazájukban egy csicska.
2014. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!