Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek belefér egy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belefér egy jól működő kapcsolatba, hogy a felek tudják egymás FB és e-mail postafiók jelszavait? 26N

Figyelt kérdés

Nem megtörtént eset, csak a barátnőmmel erről vitatkoztunk elméletben tegnap. Ti mit gondoltok? Illetve mi van akkor, ha az egyik fél szeretné tudni (a jelszavakat), a másik fél viszont nem akarja megadni a sajátjait, és a partneréét sem szeretné tudni?

Köszönöm!:))


2014. aug. 5. 19:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem is kértem soha senkitől és nem is fogom. Akivel együtt vagyok mindig megbízom benne. Ha nem bíznék akkor már rég megette a fene. 25F
2014. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Minek kéne tudni, illetve minek kéne titkolózni? Ha valaki tudja is mit csinál? Csak tudja és kész vagy belép és ellenőrizget? Mert az borzasztó. Ha tudja és nem lép be annak megint sok értelme van... Ha ennyire tudni akarják akkor szerintem csináljanak közös fb-t, bár az meg elég gáz, szóval külön fb és nincs jelszócsere.
2014. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Sosem adnám meg senkinek. Ez magán szféra, ha nem tiszteli: fel is út, le is út.
2014. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Velem is az történt, h jó 6 éve megadtam az egyik fiúmnak a FB jelszavamat és ellenőrizgetett...na azóta senkinek. :)

Szóval én magánszféra párti vagyok. :)

2014. aug. 5. 19:22
 15/21 anonim ***** válasza:
Én olyan kapcsolatot szeretnék, ahol idővel szép lassan lebomlik a magánszféra. Egy családban, a gyerekek mellett se nagyon lesz, viszont az eleje felé még természetes rá az igény :)
2014. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Ramcsiii ***** válasza:

Én egyszer a barátomnak megadtam..nem ment rá fel,én csak bizonyitani akartam hogy nem titkolok előle semmit.

Egyszer bevallotta hogy felnézett és meg is bánta,elnézést kért,mert kicsit bizonytalan lett.

Persze ezért nem haragudtam meg,hiszen én adtam neki oda.

Szóval megbizik bennem,nem járt fel az oldalamra,de azóta változtattam minden cimemen jelszavat,szóval igy mégúgy semmi értelme,de többet én sem fogom oda adni senkinek.

Ami az enyém,legyen egy kis magánügyem is,nem kell mindig egymás után áskálódni..szerintem.

2014. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#10


Nem hinném, hogy attól függne, szereti-e az ember a másikat vagy sem, hogy mennyi mindent tud róla...


Bár én sem adom meg a jelszavaimat és a barátoméi sem érdekelnek, de általában tudom, kikkel miről beszélget ott, mivel alig használja az oldalt bármire is, én meg csak húgommal szoktam baromságokról chatelni amiről ő is tud szóval nagyjából nincs is nagyon mit "rejtegetnünk" egymás elől. Ettől függetlenül feleslegesnek tartom direkt megadni a jelszavainkat egymásnak... Amúgy automatikusan bejelentkezik a gépem minden weboldalra illetve mindig megjegyeztetem a jelszavaimat szóval ha nagyon kíváncsi lenne, ő meg tudna nézni szinte bármit amikor épp használja a gépemet pár percre - nem izgatna, de ezt olyan dedós dolognak érzem, hogy direkt odaáll az ember a másik elé, hogy "adjad már meg a jelszavaidat, tudni akarom őket"...

2014. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Közel 9 éve vagyunk együtt a férjemmel, nem lépünk félre, hűségesek vagyunk teljes mértékben a másikhoz, viszont egyikünk sem tudja a másikunk jelszavait és nem is akarjuk tudni. Ha valakiben bízom, akkor bízom.

Ha már tudni akarja az ember a másik jelszavát, az számomra azt jelenti, hogy nem bízik bennem és ellenőrizgetni akar. Amúgy nyilván, ha az ember félre akar lépni, akkor meg is fogja tenni és ha még FB-n is éli a mellékes életét, meddig tart az üzeneteket kitörölni vagy megbeszélni, hogy mikor beszéljenek és mikor nem? Hát, semeddig.:) Vagy megoldják máshol és máshogy.

2014. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mindkét verzió helyes, ha mindketten egyformán gondolják. A bajok ott kezdődnek, ha az egyik akarná tudni, a másik pedig nem akarja megadni.
2014. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Természetesen belefér.

El sem tudok rá képzelni semmiféle okot, amiért a férjem ne tudhatná a jelszavaimat. Mondjuk ahhoz, hogy megadtuk egymásnak az összes jelszót, nem a kíváncsiság vezetett. Annak idején nem volt net egyikünk telefonján sem és volt, hogy sokáig dolgoztunk, sokszor vettünk, eladtunk, csereberéltünk a neten, praktikusnak találtuk, hogy ha valamelyikünk nincs otthon és fontosabb üzenetet vár, csak megkéri a másikunkat, hogy lépjen be és olvassa el, esetleg válaszolja ezt és ezt.

Aztán ez így is maradt már több éve, de nincs belőle semmi gond, a másik kérése nélkül soha nem lépünk be, nem olvasunk el semmit.


Szerintem régen rossz, ha egy kapcsolatban úgy kell védeni a másiktól a privát szféránkat, hogy "jaj, nehogy megtudja a jelszavamat". Igazán jól működő kapcsolatban nem kellenek a zárt ajtók, hanem magunktól is tudjuk, mikor meddig mehetünk el.


Mondjuk a másik része ennek az, hogy mi soha nem is követeltük a másik jelszavát sehova, önként adtuk meg egymásnak.

2014. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!