Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elköltöznétek Brazíliába a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elköltöznétek Brazíliába a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés
A párom olasz származású a szülei kiskorában elváltak az apja Brazíliába költözött az új feleségével, a párom maradt az anyjával Olaszországban. A páromnak most talált az apja egy jó állást Brazíliában és ez azt jelenti hogy költöznünk kellene. Én még sohasem jártam ott és portugálul sem beszélek. A párom természetesen menne hiszen a rokonsága nagy része ott él, és azt mondta hogy ráérnék tanulni a nyelvet, és a fizetése is sokkal jobb lenne. Mit csináljak?
2014. aug. 6. 08:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom. Attól függ. Ha pár hónapos kapcsolat, lehet, hogy nem, de ha házasok vagytok, vagy már nagyon régen együtt vagytok, akkor szerintem igen.
2014. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ha osszehazasodnank, akkor igen. Sima parkapcsolatban nem.
2014. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Egy 1-2 éves ( ilyen szinten "futó" ) kapcsolat, akkor nem, mert szétjöhetünk, bármi megtörténhet.

Ha már 5-6 éve vagyunk együtt talán, ha több mint 10 éve, akkor biztos.

Persze, 5-6-10 év után is történhet bármi, de kisebb az esélye.

2014. aug. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Ha a pár a ferj, mennék. Ha minimum 2 eves kapcsolat, szinten. Ha rövidebb ideje vagyunk egyutt, kizárt.
2014. aug. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik állam, melyik város. Na jó, inkább a kapcsolattól tenném függővé az egészet, neked kell érezned, hogy működne-e a dolog.
2014. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Brazília, utolsó. Mit melyik allam?
2014. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Mar 3 eve jarunk az eljegyzes mar megvolt. Csak az a gond hogy onnan nem tudnek annyit hazautazni sem.Meg az ilyen tropusi betegsegektol is parazom bar ha megyek akkor beoltatnam magam.
2014. aug. 6. 09:14
 8/29 A kérdező kommentje:
Sao Paulo lenne a varos.
2014. aug. 6. 09:17
 9/29 anonim ***** válasza:
en mennek. legrosszabb esetben is csak az tortenne hogy visszajovok. mit veszithetsz?
2014. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
A közbiztonság tragikus, fehér nőként főleg. Igaz, hogy a nagyvárosban könnyebben is kapsz munkát, de az én brazil barátaim sem mennének vissza semmi pénzért az elmondásuk szerint. Amúgy én a melót is mérlegelném, amit a párom kapott; ha mondjuk elmehet szalagozni egy kólagyárba, akkor azért nem indulnék útnak, de ha mondjuk egy bankot vezethet vagy egy családi vállalatot, azért legalább megpróbálnám.
2014. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!