Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet kapcsolat? (Többi lent. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kapcsolat? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Éreztem hogy a legjobb haverom többet akar tőlem. Legalább is reméltem. Aztán tegnap nálam aludt és még nagyon sokat beszélgettünk.. És Csütörtökön elutazunk mindketten messze egymástól..

Szval bevallotta az este hogy szeret. Mondtam h en is szeretem es aztan nem lett semmi ... Ma hazament es keszult o is utazni.... mintha semmisem torgent vlna.. vajon csak almossagaban mondta h szeret? Es lesz rbbol vmi?:/ 20 L es a fiu 22


2014. aug. 6. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
miért nem csókoltad meg?:D
2014. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valaki tudna valaszolni a kerdesre?:0
2014. aug. 6. 14:22
 3/3 zsoolti8917 válasza:

tuti nem álmosságból mondta :)

https://www.youtube.com/watch?v=xWZCk_Bj54s

tekerd a vidiklippet 1:33ra,szerintem ez válasz a kérdésedre :)de ezt meg kell beszélnetek, rendszerint a fiúnak kell felhozni ugyebár(ezt sosem értettem, hogy miért de erre most nem akarok kitérni)

hát ha nem beszélitek meg akkor nem lesz és egy tanács ne igen halasztgassátok mert akkor csak mindketten sokat fogtok rajta gondolkodni és mindeni tudja, hogy az nem jó!

2014. aug. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!