Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom telefonzárt tett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom telefonzárt tett telefonjára, hogy nála voltam! Ez csak rosszt jelenthet?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 16:03
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

én csak azért vagyok kiaadva

mert én pl arra keltem fel , hogy a telefonomat nyomkodja, szó nélkül elveszi és mézzegeti

de én nem nézhetem meg az ővét

és ezért rá tette a jelszót

2014. aug. 7. 16:10
 12/25 anonim ***** válasza:

Az én telefonomon is zár van. Nem titkolok semmit, csak egyszerűen a telefonomat ne nézegesse senki. Én sem nézegetem az övét.

Ha már belemegyünk egymás telefonjába, ott komoly bajok vannak - bizalmatlanság, hiszti, féltékenységi jelenetek és társai.

2014. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
És miért hagyod? Zárd le te is!
2014. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
:D zárd le te is, ilyen egyszerű
2014. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
xDDDDDDDDDDD olyan gyerekes dolgok ezek esküszöm...
2014. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban nem volt ennek semmi előzménye, eddig soha nem nyúltál a telefonjához, akkor nem tudom, miért tartotta fontosnak közölni, hogy lezárta, hogy még véletlenül se nézhess bele.
2014. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nekem is van zár mindenemen. Senki ne nézegessen bele. Például, hogy a barátnőimmel mit beszélgetek. Ez magán szféra. Én se kukkolok bele máséba
2014. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

16. vagyok, bocs, de már utána láttam, hogy közben írtad, hogy épp ő nézett bele a te telefonodba.


Ennyire megvan a bizalom a kapcsolatotokban?

2014. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

konkrétabban az éjszaka kelős közepén fel ébresztet és megtépet hogy találkozgatok e bárkivel

és 6hete nem képes velem le feküdni

2014. aug. 7. 16:16
 20/25 anonim ***** válasza:
Jaaa akkor meg egy hülyével vagy együtt.
2014. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!