Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom telefonzárt tett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom telefonzárt tett telefonjára, hogy nála voltam! Ez csak rosszt jelenthet?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 16:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A kérdező azt mondta, hogy nem turkált benne egyszer sem. Én nem nézném meg a párom facebookját vagy telefonját.

Ha azért tett rá zárat, mert te átmentél hozzá, szerintem titkol valamit. Az egyik exem is ezt csinálta, de ott más jel is volt rá, hogy gyanakodjak és tényleg megcsalt.

Szerintem kérdezd meg tőle miért csinálta.

2014. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Óvoda...
2014. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Kérdőre vonnám, hogy ezt hogy gondolja. Vagy te is megnézheted az övét, vagy ő sem a tiédet, de a féltékenykedést fejezze be, nincsen senkid rajta kívül.
2014. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Jaj te szegény brühühü... a következő az lesz, hogy mért nem mondja meg a bankkártyája pin-kódját? Hány éves vagy, 13?

Amúgy meg csak ismeri a nőket, ezért zárta le.

2014. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


"én csak azért vagyok kiaadva mert én pl arra keltem fel , hogy a telefonomat nyomkodja, szó nélkül elveszi és mézzegeti de én nem nézhetem meg az ővét és ezért rá tette a jelszót"


"konkrétabban az éjszaka kelős közepén fel ébresztet és megtépet hogy találkozgatok e bárkivel és 6hete nem képes velem le feküdni"


VAN BAJ, NEM KICSI! xD

Ostoba vagy, szintén nem kicsit...

2014. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!