Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy is van akkor az ex-kérdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van akkor az ex-kérdés?

Figyelt kérdés

Szóval engem kb mindenki letiltott, senki nem akar rólam hallani és felőlük akár meg is halhatok.

Én ezt szoktam meg, és ha azt hallom egy csajtól vagy fiútól, hogy "Én jóban vagyok az exemmel." Vagy "Barátok maradtunk az exemmel" akkor rögtön a barátság extrák jutnak az eszembe és teljesen jogosan, mert részben magamból kiindulva , részben másokat látva ismerem a férfi nemet.Tudom, hogy egy férfi csak is azzal a tudatos vagy nem tudatos szándékkal akar kapcsolatban maradni a volt nőjével, mert azt reméli, hogy még lehet egy kis "örömszerzés". Bárki, bármint mondd, ez így van,


Ezért nagyon veszélyesek egy új kapcsolatra az exek, főleg a női fél exei. Nekem eddig két kapcsolatom is az exek miatt ment tönkre, mert az ex folyton terítékre került. Nagyon megsínylettem ezeket a kapcsolatokat...


Ha egyszer vége valaminek, miért nem lehet teljesen lezárni és ezzel teljes esélyt adni az újnak? Hogy képesek nők új párt keresni vagy új kapcsolatba bonyolódni, amikormég érzelmileg vagy gondolatilag kötődnek az exükhöz?

Azóta ha egy új lánytól meghallom hogy ex, bármit, bármilyen formában.. akár csak ha szidja is az exét(mint tudjuk, a szidalmazás mögött sokszor fájdalmak állnak és szeretet)azonnal ott hagyom a csajt.


2014. aug. 7. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azért jogos. Nem sokan szeretik ha az ex képben van, én sem.
2014. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nem vagyok képes új párt keresni az exem miatt, pedig mindenki ezzel bas.zogat :)
2014. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled, kedves kérdező!
2014. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek.B@sszák meg mmagukat a gyökér exek.
2014. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most már én is így vagyok ezzel, csak a másik oldalon. Hónapokig azt hallgattam, hogy egy három (!) évvel ezelőtti kapcsolatát szidja nekem a párom, az ő szavaival élve, az a büdös rib@.nc így megcsalta, úgy megcsalta... Szinte nem volt olyan nap, hogy szóba ne került volna valamilyen formában; megesett, hogy áradozott róla, pl. nekem dicsérte, milyen jó mellei voltak. Most meg nem érti, miért vagyok olyan amilyen... De nem csak ez volt. Órákig tudnék mesélni. Rányomta a bélyegét az egész kapcsolatunkra. Szerintem ez nem normális dolog.
2014. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!