Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

Leírom a problémámat, talán valaki tud itt megoldást rá.


A barátnőmmel mindketten a szüleinknél lakunk még, és nagyon kellene egy albérlet, de mivel még csak egyetemista vagyok, ő pedig most lesz az, ezért nehezen jön össze a pénz, és időbe telik. Addig lennünk kéne valahol, de nálunk itthon állandóan idegbaj meg kellemetlen légkör van, náluk pedig már egyszerűen nincs pofám annyit lenni.


Hiába mondja hogy az égvilágon senkit sem zavarok ott, meg mindenki szeret meg minden, mégis úgy érzem mintha élősködnék rajtuk. Nem mutatják, nem is utalnak rá semmivel, de én mégsem tudok elvonatkoztatni ettől. Eleve nem megy nekik túl jól, én meg mindig ott kajálok, használom a vizet, stb, és mivel elég kicsi a ház, akaratlanul úgymond bele is belemászok az arcukba. Lehet, hogy teljesen hülyeség, és csak az azt az undorító hozzáállást cipelem tovább amit anyámtól látok, de mégis nagyon zavar, és ezt a barátnőm nem érti meg.


Persze mehetünk helyette ide-oda, de egyrészt egy egész napot csak úgy valahol ellenni nem egyszerű, másrészt nem is ingyen van, és akkor csak még később tudunk kifizetni egy albérletet (az ő szülei nem tudnak, az enyémek nem akarnak ezzel támogatni). Ördögi kör.


Nagyon hálás lennék ha leírnátok a helyzettel kapcsolatban a véleményeteket.



2014. aug. 7. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem csak kettötökön mulik szerintem ebben a helyzetben kompomisszumot kell kötni.Lakjatok egyhónapot nálatok egy hónapot náluk (vagy lehet több is az a lényeg hogy felváltva)és igen is alkalmazkodj hozzájuk a családjukhoz és ő is alkalmazkodjon a ti családotokhoz.Ez a helyzet nem fog örökké tartani de ha nem akarsz senkit kihasználni akkor sztem ez a leghelyesebb.Mert ha majd nálatok lessz párod ő is ott fog enni meg ilyenek tehát senki se lessz deficites.Mindemmelet ha a családjaitoknak ez nem teher akkor ez nagy segítség ahoz h ti eltudjátok kezdeni.Van akinek még enyivel se segítenek csak "menj repülj a nagyvilágba" címszó alatt kirakják.
2014. aug. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetemi kollégiumban mondjuk egy szobában?
2014. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!