Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy hazas asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy hazas asszony nehezen kaphato a ferje szamara?

Figyelt kérdés
Vagy ez hazassagban nem aktualis?nem valik attol egyhanguva vagy megunhatova a no ha mindig ugrik ha a parja szexelni akar?a ferfiaknak kell az h nehezen szerezzek meg a predat.bennuk van a vadasz oszton.Hogyan potolja ezt a varazst egy feleseg?

2014. aug. 8. 08:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.lehet annyi a problemam h ugy erzem nekem jobban kell a szex mint neki.es o konnyen lemond rola nm tesz nagyon erte h megkapjon en meg egyfolytaban vagyom ra.pedig allitolag a ferfiak a szexmaniasok...legalabbis ez a vilagnezet van elismerve...az en esetemben sajnos ez nem igazan ervenyes.megegyszer mindenkinek koszonom.
2014. aug. 8. 13:58
 12/14 anonim ***** válasza:
Talán rád férne egy kis vérfrissítés. Tudom, a te korodban még tabu ez a téma, de egy titkos imádó, de az állandó hiányérzeted előbb-utóbb kikezdi a kapcsolatotokat. Hidd el, nem te leszel az első a történelemben, aki így oldja meg a problémáját.
2014. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocsi az előbbi sefüle-sefarka mondatért, de közben tálalva lett az ebéd.
2014. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Negy honapja vagyok hazas.orok huseget fogadtam.nm ugy mondtam az oltarnal h amig kielegit, hozza hu leszek oszt csalom mig a halal utol nm er :p
2014. aug. 12. 01:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!