Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem fürdik! Hogy vegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem fürdik! Hogy vegyem rá? 25/L

Figyelt kérdés

Kicsit már elegem van ebből. Az elején nagyon jó illatú, bűbájos teremtés volt, szinte bevadultam az illatától, ma már semmi. Állítása szerint LUSTA!

Tudomásom szerint pedig Európában élünk, alap a napi mosdás.

Amiket pedig eddig megtettem: hiába mondom neki hogy büdös, egyszerűen lusta elmenni. Azt mondja hogy nemsokára, hamarosan, mindjárt... aztán eltelik a nap és semmi nem lesz belőle. Szex? Nincsen. Arra is lusta. Igaz, most betegeskedek, nincs is kedvem hozzá, de egyébként kezdeményező típus. Mondtam már neki hogy eléggé gusztustalan így számomra, de ez se hatotta meg. Tanácsoltam neki hogy legalább a szerszámot mossa már meg ha tesz az egész fürdés dologra, de semmi, csak pislog rám furán. Most ezért komolyan hagyjam el? Szeretem! Viszont a konfliktuskezelés sem az erőssége, ha felhozom neki hogy "miért nem vagy képes elmenni mosdani???" akár halk hangon, szerelmesen fogalmazva, akár dühösen, akkor visszahúzódik a csigaházába mint egy dedós és kéri hogy fejezzem be a csesztetést. Komolyan nekem kell egy FELNŐTT embert rávennem különböző CSELLEL (romantikus fürdés pl.) hogy menjen el? Nincs nekem ehhez kedvem hogy minden nap noszogassam, amúgy se férünk el kényelmesen a fürdőbe... na és ha megjön? Álljunk mindketten a vérben, csak mert nem akarom szagolni? Egyébként dezodort, parfümöt használ, pólóját, gatyáját naponta cserélni...


2014. aug. 9. 19:39
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok! Hát akkor nem is tudom, esetleg nem veszed picit túl komolyan ezt a dolgot?! Vagy van egy jobb ötletem, mosd meg te :D azt biztos szeretné ;)
2014. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
17-es voltam bocs *
2014. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Valószínüleg elötted is 3-4 naponta fürdött, és amikor összejöttetek akkor is, sőt amikor jártatok akkor is, ha akkor nem volt büdös, akkor most se kéne annak lennie, pláne ha nem izzad meg, és nem átlagon felüli büdös az izzadtságszaga...
2014. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Most kinek mi a büdös, ez relatív... De ennyit meg tudnék tenni a páromért, hogy legalább megmosom ott lenn..
2014. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
mielőtt félig összeköltöztünk volna, minden nap tisztálkodott. nálam is volt párszor, ott is minden nap ment mosakodni. ha elkezdem neki magyarázni hogy ezzel a büdösséggel, meg "lesz@romsággal" nem tisztel, sőt inkább nem szexel, minthogy meg kéne mosnia a szerszámot hát eléggé kiábrándító. mint embert szeretem és ismételni tudom csak magam, nem vagyok híve ennek a valami kis probléma adódik és gyorsan keresni kell mást... nem tudom mi lenne a megoldás :(
2014. aug. 9. 20:22
 26/46 anonim ***** válasza:
Én ugyanolyan vagyok mint a kettes,de én nem tudok naponta fürdeni,sajnos nekem nem adatik meg,és nem vagyok cigány.
2014. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
véletlenül kihagytam, de ha elkezdek neki magyarázni, akkor még neki áll feljebb hogy ne csesztessem és akkor jön a dedó style.
2014. aug. 9. 20:23
 28/46 anonim ***** válasza:
26-os vagyok,hajd ott mert éretlen a pasid.És legfőképp,igénytelen,ami undorító,fujj.
2014. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Egy vödör víz a nyakába, és mindent megoldottál
2014. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Ilyen a legtöbb férfi:D Én például nem vagyok ilyen mindennap fürdők, fogatmosok, ápolom magam, szép fehérek a fogaim:D nem dohányzok, nem iszok, nem "rombolom", magam mégsincs barátnőm:D Ezt nem tudom miért van így.:D
2014. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!