Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem fürdik! Hogy vegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem fürdik! Hogy vegyem rá? 25/L

Figyelt kérdés

Kicsit már elegem van ebből. Az elején nagyon jó illatú, bűbájos teremtés volt, szinte bevadultam az illatától, ma már semmi. Állítása szerint LUSTA!

Tudomásom szerint pedig Európában élünk, alap a napi mosdás.

Amiket pedig eddig megtettem: hiába mondom neki hogy büdös, egyszerűen lusta elmenni. Azt mondja hogy nemsokára, hamarosan, mindjárt... aztán eltelik a nap és semmi nem lesz belőle. Szex? Nincsen. Arra is lusta. Igaz, most betegeskedek, nincs is kedvem hozzá, de egyébként kezdeményező típus. Mondtam már neki hogy eléggé gusztustalan így számomra, de ez se hatotta meg. Tanácsoltam neki hogy legalább a szerszámot mossa már meg ha tesz az egész fürdés dologra, de semmi, csak pislog rám furán. Most ezért komolyan hagyjam el? Szeretem! Viszont a konfliktuskezelés sem az erőssége, ha felhozom neki hogy "miért nem vagy képes elmenni mosdani???" akár halk hangon, szerelmesen fogalmazva, akár dühösen, akkor visszahúzódik a csigaházába mint egy dedós és kéri hogy fejezzem be a csesztetést. Komolyan nekem kell egy FELNŐTT embert rávennem különböző CSELLEL (romantikus fürdés pl.) hogy menjen el? Nincs nekem ehhez kedvem hogy minden nap noszogassam, amúgy se férünk el kényelmesen a fürdőbe... na és ha megjön? Álljunk mindketten a vérben, csak mert nem akarom szagolni? Egyébként dezodort, parfümöt használ, pólóját, gatyáját naponta cserélni...


2014. aug. 9. 19:39
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
ilyen melegben naponta es nem csak, naponta furdom,zuhanyzom
2014. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
62%
Kolompárék napi beszámolóját hallottuk...
2014. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
nem Magyarországon vagyok és nem is magyar a párom, északon lakunk. szóval, itt baromira nincs meleg, értsd: mackónadrág, pulóver, zokni a mai viseletem. én naponta fürdök, ha nem megyek sehova, akkor max másnap, de én már kínosan érzem magam lány létemre ha nem fürdök és mondjuk úgy szeretne közeledni hozzám a párom, mert tudom hogy lent "nem 100-as". ő előttem is ezt művelte, de gondolom hogy van józan esze és rájön hogy nekem el kell őt viselnem, pontosabban a szagát...tehát gondolom akaródzik változtatni, annak örömére hogy van párja hosszú idő után. családja ezt szerintem tudja is meg nem is, testvérei már rég külön laknak, valamint ha megyünk valahova, akkor azért előtte elkészíti magát.
2014. aug. 9. 19:53
 14/46 A kérdező kommentje:
amúgy 3-4 naponta fürdik, néha viccesen megjegyzi hogy milyen büdös, aztán csinálja tovább a dolgait. vagy épp akkor cserél alsóneműt, ruházatot.
2014. aug. 9. 19:55
 15/46 A kérdező kommentje:
egyébként meg nem vagyok a mai fogyasztó társadalom híve, ha valami nem megy akkor "hagy ott". ez baromira nem így működik, kicsit már fel kéne nőnie az embereknek.... lehet változtatni, ha nem is gyökeresen, de a kapcsolat alappillére hogy együtt igazodunk a másikhoz. ismétlem, nem gyökeresen. most azért mert van egy kis probléma és nem akarom elhagyni a páromat, mert szeretem! a higiénia már más kérdés!
2014. aug. 9. 19:57
 16/46 anonim ***** válasza:
27%
3-4 naponta fürdik, na és akkor mivan? Az emberek 50% 3-4 naponta fürdik. Önző vagy .. el akarod várni tőle, hogy mindennap fürödjön... A srác jobbat érdemel ilyen hisztigépnél mint te...
2014. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
27%
3-4 naponta fürdik, akkor meg mi a franc bajod van??? de most komolyan, az emberek többsége nem fürdik minden nap!
2014. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
kedves két utolsó...olvastátok a kérdést? azt írtam hogy BÜDÖS!
2014. aug. 9. 20:11
 19/46 anonim ***** válasza:
72%

Mi évek óta együtt vagyunk a párommal. Minimális testszag nem problem, de ha megyünk valahova, mindeki össze kapja magát.

Télen néha elő fordul, hogy 3 naponta fürdünk, de szex előtt a szerszám mosva van.

Volt olyan, hogy új dezodort vettem és nem használt. Mikor a párom szóvá tette, rohantam mosakodni és másikat használtam.

Szerintem ha a pasidat az sem érdekli, hogy neked kellemetlenséget okoz a szagával, akkor nem tisztel téged.

Mert ugye szeretünk tetszeni annak akit szeretünk, tisztelünk.

2014. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
A két utolsó roma hozzászólótól elnézést kérek, de én el nem tudom képzelni, hogy ne zuhanyozzak naponta.
2014. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!