Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más családba is volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más családba is volt már ilyen? Ha igen akkor jogos a döntés?

Figyelt kérdés
A minap annyit hallottam a testvérem szobájából,amíg fürdöttem hogy apa ordít rá,és nagyon becsmérli,hogy mekkora szégyen,mekkora söpredék,ő nem ilyet nevelt,szégyent hozott mindenkire.Nem értettem,felöltöztem és odamentem a tesóm szobájához,köpni nyelni nem tudtam,tesóm a csajommal volt egy ágyban,mind ketten azt mondták hogy nem az aminek látszik,de apám mondta hogy nem a francot akkor hogyhogy pucérok és töcskölés közben látta meg őket.Apám ezután lezavarta a tesómat,zavarta volna,de nekimentem,a barátnőmet meg elhagytam,azt mondta hogy ne hagyjam el,mert nem volt szándékos,nem voltam hülye,és még neki állt feljebb,hogy emiatt dobom,mert neki én voltam az első,és egy közeli rokont akart kipróbálni mert nem akkora bűn szerinte,ekkorra egy hülye kvát.Apa kirúgta otthonról a tesómat,és tesóm barátnőjének telefonált hogy nála alszik a pasija,ha akarja,hogy miért az majd a tesóm elmondja neki.Hogy történhet ilyen egy családban,egy tesó miért árulja el az édestestvérét,egy normális lány hogy kvulhat el ilyen gyorsan(az eddigi életéből leszűrve nem volt vele gond,és az anyukája is azt mondta)?Hogy tehet ilyet egy ember a testvérével?

2014. aug. 9. 21:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas :(
2014. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
:o
2014. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Lődd le.
2014. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, hogy milyen undorító emberek vannak... ez érthetetlen. A lánnyal többet szóba sem állnék. Egy undorító, ótvaros nagy lotyó. A testvéred meg örülhet, ha nem téped le a képét... ráadásul Te is otthon voltál, meg a család is.


Mennyi idősek vagytok amúgy...?

2014. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
19-20 évesek vagyunk.
2014. aug. 9. 21:13
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Az exed egy r!banc, a testvéred meg jól hátbaszúrt.

Hihetetlen hogy ilyen egyáltalán történik.

2014. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hihetetlen de megtörtént.Tudom hogy a barátnőm ribi,a tesóm meg egy mocsok,de ez hogy történhet?
2014. aug. 9. 21:28
 8/27 Kerida ***** válasza:
Részvétem! Ez borzalmas ami veled történt!
2014. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs magyarázat. :\ Sajnálatos. De legalább kiderült, hogy azzal a lotyóval nem volt közös jövőtök. De amit a testvéred csinált, az... megbocsájthatatlan.
2014. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas, sajnálom!


A barátnőd egy ostoba R1bänc. A tesód pedig patkány


Egyikkel sem foglalkozz a továbbiakban. Dolgozd fel valahogy, mégha nehéz is, és találd meg újra a boldogságot. Kívánom, hogy légy boldog. Főleg egy ilyen sokk után.


Én sem tudom elképzelni hogyan történhetett ilyen.

Erre egyszerűen képtelen lennék, hogy a tesóm csajára rámenjek és bármit is csináljak vele. (Legyen akármilyen elite kategóriás a számomra.)

A lány az övé, nem az enyém.

Megtalálom ha akarom a barátnőmet és minden happy.

2014. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!