Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más családba is volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más családba is volt már ilyen? Ha igen akkor jogos a döntés?

Figyelt kérdés
A minap annyit hallottam a testvérem szobájából,amíg fürdöttem hogy apa ordít rá,és nagyon becsmérli,hogy mekkora szégyen,mekkora söpredék,ő nem ilyet nevelt,szégyent hozott mindenkire.Nem értettem,felöltöztem és odamentem a tesóm szobájához,köpni nyelni nem tudtam,tesóm a csajommal volt egy ágyban,mind ketten azt mondták hogy nem az aminek látszik,de apám mondta hogy nem a francot akkor hogyhogy pucérok és töcskölés közben látta meg őket.Apám ezután lezavarta a tesómat,zavarta volna,de nekimentem,a barátnőmet meg elhagytam,azt mondta hogy ne hagyjam el,mert nem volt szándékos,nem voltam hülye,és még neki állt feljebb,hogy emiatt dobom,mert neki én voltam az első,és egy közeli rokont akart kipróbálni mert nem akkora bűn szerinte,ekkorra egy hülye kvát.Apa kirúgta otthonról a tesómat,és tesóm barátnőjének telefonált hogy nála alszik a pasija,ha akarja,hogy miért az majd a tesóm elmondja neki.Hogy történhet ilyen egy családban,egy tesó miért árulja el az édestestvérét,egy normális lány hogy kvulhat el ilyen gyorsan(az eddigi életéből leszűrve nem volt vele gond,és az anyukája is azt mondta)?Hogy tehet ilyet egy ember a testvérével?

2014. aug. 9. 21:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindent leírtak előttem, sajnálom!

Apukád kiállt melletted és ez nagyon szép dolog! Gondolj bele a saját fiát dobta ki. Van még értékrendje, ami ma ritka.

2014. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Ezt mind tudom,csak nem tudom felfogni,hogy tehet ilyet a családtagjával az ember.
2014. aug. 9. 21:45
 13/27 anonim ***** válasza:
Mióta voltatok együtt? Ha ezt kérdezhetem?
2014. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
3 éve.
2014. aug. 9. 21:52
 15/27 Kerida ***** válasza:
100%

Jaj kérdező, ami veled történt az senkinek nem kívánom! :(


Ha az segítene rajtad, elhívnálak sörözni.

2014. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
15-ös hívj kö csögnek,de nem bírom a piát.
2014. aug. 9. 21:55
 17/27 anonim ***** válasza:

Huhh Pasztmek!


3 év csak úgy a semmibe ment, ez nagyon durva.

Elképesztő sok közös emléked lehetett a barátnődel együtt.

2014. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Kerida ***** válasza:
Dehogy bántalak kaptál eleget most az élettől :(
2014. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Igen az a legrosszabb,hogy ezt ő teljesen megalázta.

Összeszedem valahogy magam,és élem az életem,nemtudok mit csinálni,rossz és nehéz lesz,de nem tehetek mást.

2014. aug. 9. 22:01
 20/27 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd! Majd ha túl leszel rajta, találsz egy rendeset remélhetőleg!
2014. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!