Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Van egy 26éves csaj én 18éves vagyok.

8húnapja ismertem meg azóta is szinte nap mint nap vele együtt vagyunk.

Bele szeretem és szerintem ő is érez valamit.

Én próbálkoztam nála hogy jöjjünk össze.

De azt mondta hogy fél , fél attól is hogy rosszul dönt.

Hogy barátság vagy szerelem.

Azt mondta hogy többet érez egy szimpla barátságnál.

De ebbe már nagyon bele fáradtam egyszerűen nem tudom el képzelni sem hogy ő csak egy barát.

így úgy döntöttem hogy vége semmi len lehet köztünk, igy mondtam neki hogy tovább kell lépnem. De ő azt mondta hogy ne mert szeret és hogy ő nem fogja hagyni hogy össze jöjjek mással. Úgy döntöttem hogy vége ... szerintetek jól döntöttem ti mit tetettek volna fiúk a helyembe?


2014. aug. 9. 21:55
 1/5 A kérdező kommentje:
8 Húnapja igazi tanyssi paraszt ... xD
2014. aug. 9. 21:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát szereted,és ő is téged,de elhagyod,hacsak nem érzed ezt gusztustalannak,akkor nem vagy norm.
2014. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért azért mert én úgy szeretném szeretni mint egy barátnőt és nem egye barátot? Mert ő csak a barátom akar lenni.
2014. aug. 9. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor bocs,akkor jogos.
2014. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem hajlandó belemenni akkor ne is tartson vissza. Jól tetted.
2014. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!