Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy együtt valakivel sokáig (évek) hogy nem is szerettétek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat? Nem
2010. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.Csak azért voltam vele,hogy mutogassam.
2010. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem gyanús.


45/N

2010. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem!


De ezt hívják amolyan érdekkapcsolatnak.


Ami olyan téren is lehet érdek, hogy nem akarsz egyedül lenni és nincs kedved mást keresni, vagy lusta vagy kimozdulni, hogy találj valakit akit tényleg szeretsz, vagy egyszerűen félsz új kapcsolatba belevágni.


Találtál valakit akitől mindent megkapsz aki mindent megtesz neked és az neked elég ha kinyalják a segged neked meg nem kell érte tenned semmit.


Nem, ez nem jó, nem ajánlatos. Légy bátor keress olyat akit szeretsz!

2010. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok ilyen helyzetben csak érdekel hogy vannak e ilyenek :)
2010. máj. 23. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, öt éves kapcsolatból kettőt végig szenvedtem. Nem szerettem már igazán, de gyáva voltam szakítani. Féltem egyedül maradni stb. Borzalmas volt önző voltam nem is gondoltam arra sem, hogy neki milyen érzés lehet, hiszen biztos érezte. Nem csak magamnak okoztam fájdalmat, de neki is. Soha többé nem csinálok ilyet, ezt megfogadtam. Megtanultam a leckét egy életre.
2010. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!