Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerettetek már el valakit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már el valakit az akkori párjától? Együtt vagytok ezzel az illetővel?

Figyelt kérdés

Ha igen ,hogy történt? Szeretőként kezdődött és komoly lett, vagy a párotok annyira belétek szeretett, hogy elhagyta az exet?

Neme és kort is írjatok léci!


2009. dec. 8. 23:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, van párom, és nemrég megtetszett egy srác, de persze semmi nincs belőle, sosem csalnám meg a páromat. Csak szemezés volt/van ennyi. Amúgy a srácnak nem tudom mi jár a fejében, de ő is tiszteletben tartja a kapcsolatunkat, semmi nem változott, csak elkezdett köszöngetni..Flörtnek jó, de ennyi. Nem nyomul.
2009. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálam fordított eset történt. Engem szeretett el egy férfi a páromtól, akivel akkoriban voltam. Csúnya sztori, rossz is rá visszaemlékezni, mert tudom, hogy nagyon rossz dolgot tettem.

De amúgy azóta is az "elszeretővel" vagyok együtt (immár két éve).

Egyébként én "konkrétan" nem szeretnék el senkit senkitől. Mármint arra gondolok, hogy nem nyomulnék rá, mint a barom, nem ajánlkoznék fel se semmi ilyesmi.

Inkább a bizalmába férkőznék, összebarátkoznék vele, és csak minimálisan flörtölnék közben, meg csábítanék, úgy, hogy szinte észrevehetetlen legyen. És mikor eljött az idő (szakítás, vagy ilyesmi), akkor csapnék le az áldozatra. :D

2009. dec. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
31%

A páromnak amikor összejöttünk, volt élettársa közüs gyerekük is van!Szerelem volt első látásra, viszont amikor megtudtam hogy családja van meghátráltam!Kb. 3hónapig ment a huza vona!ő állította hogy nem boldog az élettársával és amugy is elfogja hagyni, eddig csak azért nem tette mert várt az igaz szerelemre és megtalálta személyemben!Engem nem is az akkori párja érdekelt, hanem a gyerekek (akkor 6 és 9 évesek voltak)!

Aztán győzött a szerelem!!Azóta 2 éve együtt élünk, van egy 15hónapos kisfiunk,és nagyon boldogok vagyunk!!

De nem mondanám elszeretésnek mert nem csábítgattam,egyszerüen egymásba szerettünk mint a mesékben!

Mellesleg a párom akkor volt 33 éves én akkor 17!

2009. dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja nemet nem írtam!:) Nő vagyok!Már ha 19évesen nőnek számítók!
2009. dec. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó párkapcsolatban élő embert nem lehet elszeretni. :) Amikor megismertem a férjem, akkor neki már évek óta rossz volt a házassága, fél éve testi kapcsolata sem volt az első feleségével. Egy kiállításon találkoztunk, a második randin vallotta be, hogy valójában még nős. Sarkon fordultam, otthagytam. Ő ezt természetesen nem hagyta annyiban, és minden erővel azon volt, hogy bebizonyítsa, nem szeretőt akar, hanem komoly kapcsolatot. Amikor egy hónapja ismertük egymást, elköltözött otthonról, majd hamarosan be is adta a válópert. Amint jogerős lett, rögtön össze is házasodtunk.


36/N

2009. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is az a helyzet, hogy engem szeretett el a párom, az akkori barátomtól. Vagyis addig-addig lógtunk együtt, hogy én is beleszerettem.

Fél évig a két pasival voltam, mert nem tudtam dönteni, az elszerető meg nem adta fel a harcot, holott tisztában volt vele, hogy van valakim.

Azóta is az elszeretővel vagyok, ennek 9 éve már, és van egy fél éves kisfiúnk.

2009. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Hmm nálunk ez érdekesen zajlott, ugyanis mindketten elszerettük egymást akkori kapcsolatainktól! :D

Igazából én már előbb kiszúrtam őt, mint a barátom engem, így én voltam a fő tettes. Sokat kacérkodtunk egymással, majd egyszer csak elhívott randizni, akkor eldőlt a barátnő/barát sorsa, szakítottunk velük... Ennek már 2 éve, a lehető legjobb döntés volt mindkét részről! :)

2009. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
19:00--> 19 éves lány vagyok, barátom 20
2009. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


azért kérdeztem,m a férfi, aki tetszik, párban van...

de ugyanakkor flörtöl velem, emailben...

és nem tudom mit tegyek, mert mernék kezdeményezni, ha nem lenne nője, de így...áááh

2009. dec. 9. 21:54
 10/28 anonim ***** válasza:
A 10.35-ös vagyok. Szerintem mi vagyunk kisebbségben, akik "szeretőből" lettek feleségek. Ha csak flörtöl, akkor többesélyes. Az is lehet, hogy csak a hiúságát legyezgeti, hogy flörtölhet, vagy szórakozni akar egy kicsit. Sok olyan pasi van, aki csak alkalmi félrekettyintést keres, esetleg egy olyan szeretőt, akit évekig tud szédíteni, miközben esze ágában sincs elválni. Nehéz ezt így látatlanban eldönteni. Próbálj meg találkozót javasolni, valami esti, vagy hétvégi programot. Ha komolyan gondolja, hidd el, megoldja. Ha kifogásokkal jön, pölö jön a nagymama foga, vagy lemondja az utsó percben, mert 23 év múlva ballag az unokája, és arra készül, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot. A férjem előtt próbált udvarolni egy szintén "rossz házasságban élő" férfi, pusztán annyit felejtett el megemlíteni, hogy a felesége épp a harmadik gyereküket várja, és tilos a szex. Gondolom, olcsóbb lettem volna, mint egy prosti. Ezért voltam nagyon bizalmatlan a férjemmel a kapcsolatunk elején. Szóval, én azt tapasztaltam, hogy ha egy pasit komolyan érdekel egy nő, akkor azért annak jelét adja, nem csak flörtölget. Nekem végtelenül megalázó lenne a második szerepe, az érzelmi zsarolások, meg ha Béla bátyámnak szólítana a telefonban, hogy ne bukjon le, ha ott van mellette az asszony.
2009. dec. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!