Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mitévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A következő a helyzet:

Múlthét szombaton unokatesóm lagziján felszolgált egy lány. Hát én csak utánanéztem párszor, szemeztünk, de nem vettem komolyan. Aztán bejelölt facebookon, belájkolta a képeimet, írt is, hogy nem-e gond, hogy bejelölt, hát ugye erről levehető, hogy miért is jelölt be. Beszélgettünk egész héten, 2 nap után már drágámnak becézett, stb, és mondta, hogy nagyon bejövök neki. Hát nekem is bejött, aztán úgy volt, hogy most pénteken találkozunk, a Gergelyiugornyai Tisza Parton, ami ugye szórakozóhely, vagy nem is tudom hogy fejezzem ki. Lementem, 2 órát kerestem, megtaláltam, fullra berúgva, először mentem utána, amikor egy elhagyatott helyre ment 2 fiúval, hátra se nézett, csak ment. Utána szóltam, hogy szeretnék vele 2 percet beszélni, azt mondta, hogy engem akar, csak szórakozni is szeretne, várjam meg egy bizonyos helyen. Én hülye még vártam is ott majdnem fél órát, persze ő lelépett onnan. Aztán utánamentem, és láttam, hogy direkt néz hátra, és egyre gyorsabban megy. Odalépett elém a barátnője, és a következőt mondta: Kriszti már nem akar téged, túltette magát rajtad, nem akarja, hogy zaklasd, csak ő ezt nem meri neki megmondani. Aztán odalépett egy cigó csávó, és azt mondta, hogy tesó ő már az enyém...

Azóta vissza sem ír. Ő kezdeményezett, ő keresett, de miért? Nagyon rossz gyerekkorom volt, belémrúgtak már annyian, és neki miért kellett pluszba? Nekem 3 éve nem volt barátnőm, oké, fiatal vagyok, de szeretethiányos és magányos is. Annyira megörültem neki... És nem átvágni, nem csak megfektetni, hanem én szeretni akartam, és látni azt, hogy boldog. Túl nagy kérés volt?

Ha nem is megint vele lenni, mert nagyon megbántott, és alig hiszem most már szavát, igaz, ezek ellenére is nekem ő az egyetlen, és talán lennék is vele, de választ akarok kapni a kérdéseimre.


Mit tehetnék?

Előre is köszönöm


16/ F


2014. aug. 10. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs neked szükséged egy ilyen lányra!Ez csak egy r*bi,szórakozott veled.Felejtsd el!Fiatal vagy még,hidd el találsz majd olyan lányt aki megbecsül és szeretni fog!Fel a fejjel!
2014. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

16 vagy és megszivattak ennyi.16 évesen még dúlnak benned az érzések,és nem tudsz tiszta fejjel gondolkodni.

"oké, fiatal vagyok, de szeretethiányos és magányos is"

Itt idősebbek közül is sokan vannak,de erre majd 30 évesen térj vissza,akkor joggal mondhatod,addig meg élj.Meg tanuld meg mi az élet,mert ha nem akkor ez csak a kezdet.

2014. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sokan hasonlókat mondtak, mert látták az este, hogy kegyetlenül sírok a parton, és rengetegen odajöttek. Azt mondták, hogy nem érdemel engem meg.
2014. aug. 10. 23:10
 4/9 A kérdező kommentje:

Azzal azért vitatkoznék, hogy nem tudom mi az élet..:)

Mondtam már, nagyon rossz gyerekkorom volt, ami eléggé élelmessé és komollyá tett, ezért van az, hogy a korosztályomba kevés barátom van, szinte csak idősebbek.

2014. aug. 10. 23:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azt az életet tudod,de a szerelmit nem.
2014. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk igaz.

Csak azt nem értem, hogy miért szívat olyat, aki nem is ártott neki? Most ez tényleg ennyire jó érzés volt?

2014. aug. 10. 23:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Megtanultam az életben hogy sokszor nem kell ok,hogy kicsseszenek veled.Ez nekik a móka.
2014. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ami történt. De tényleg nem érdemelt meg, ilyen mentalitással, mert ő nem a szerelemre mehetett igazán és nem lehetett valami érzelgős sem. Találsz nála jobbat, egy ilyen lány ne törjön le!
2014. aug. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Megpróbálom elfelejteni :)
2014. aug. 11. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!