Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egy kicsit több önbizalmam, illetve hogyan bízhatnék a barátomban?

Figyelt kérdés

Egyfolytában idegeskedek, hogy vajon mit csináltam rosszul, vajon mit rontottam el éppen, mi rosszat mondtam, és hogy biztos szakitani fog velem és már nem szeret... ez már teljesen kikészit...szinte nincs egy nyugodt pillanatom sem, holott semmi okom nem lenne az állandó idegeskedésre,boldognak kellene lennem, h akit szeretek az velem van és ő is szeret engem... ezt tudom én is, ennek ellenére csak aggódom és aggódom... :S tiszta depis lettem :( Ráadásul mindenkit szebbnek, jobbnak tartok magamnál ezért nagyon féltékeny vagyok, ami nagyon sok veszekedésünk okozója :(

Hogyan tudnék ezen változtatni??


2008. aug. 6. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semiképpen se mutasd ki hogy féltékenykedsz, a végén még fejedre nő ez a srác. Nem beszélve arról hogy rossz érzés a párodnak is hogy nem bízol meg benne. Fontos hog ybizalomra épüljön a kapcsolat. Valóban fontos, hogy először magadban bízz. Mutasd önmagad, hiszen abba szeretet bele, lazíts, és élvezd az együtlétet.
2008. aug. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy sokan lepontoznak,de nekem van egy tanácsom.

Szerintem az önbizalmadat úgy tudnád növelni,hogy ha az anyagiak megengedik,kicsit próbálj meg változtatni magadon,ne nagy dolgot,csak apróbbakat.Ha nem tetszik a hajad,akkor próbálj ki új színt,ami szerinted jobban áll,vagy új frizurastílust.Vegyél magadnak valami új ruhadarabot,ami nem kell,hogy 5-10000 forintokba kerüljön,csak amiben szexibbnek és magabiztosabbnak érzed magad.Ha pedig problémád van a súlyoddal,kicsit diétázz.Szerintem ez bejönne,az önbizalomépités terén...és ne aggódj,ha a barátod veled van,akkor biztos téged szeret,és te vagy neki a legszebb,nem a "mindenki".


A féltékenykedés pedig mindenkinél előfordul,egy bizonyos mértékig.Nem tudom mióta vagytok együtt,egy ideig rendben van,ha nem bízol meg a párodban 100 %-ig véleményem szerint.Minél több időt együtt lesztek,annál jobban fog mélyülni a kapcsolatotok,és idővel képes leszel megbízni benne teljes mértékben.Erről a problémáddal pedig beszélj barátnőiddel,vagy olyannal aki meghallgat,biztos ők is tudnak még hasonló tanácsokkal előrukkolni.Nyugi :) Örülj a barátodnak,és ismételgesd,hogy az élet szép :)

2008. aug. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ért már valamilyen csalódás korábban, akér pasi részéről, akár szüleidtől. Tudatosítsd magadban, hogy ez teljesen más helyzet, megbízhatsz benne, hisz szeret. Merj boldog lenni! Egyébként minden ember egy csomót hibázik a kapcsolataiban, neked is szabad... biztos ő sem tökéletes :) szóval fel a fejjel!
2008. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!nekem is ugyanez a problémám ami neked!nem is gondoltam volna h van még rajtam kivül ilyen ember!én aztán tudom h milyen szar érzés!most probálok nyugodt lenni,mert ki kiészitettem már a barátomat!nem direkt csinálom!sztem evvel te is igy vagy h jön magátol az egész féltékenykedés nem??ha gondolod msnezhetnénk?lány vok!
2008. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!