Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok,30 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok,30 éves férfi túl idős volna hozzám?

Figyelt kérdés

Mikor először találkoztunk, csak annyit éreztem, hogy nagyon erősen vonzódunk egymáshoz, tényleg, alig bírtam mellette normálisan viselkedni. Lefeküdtünk, gondoltam oké, ennyi volt, egyéjszakás kaland - megtörtént velem máskor is, mikor nem volt barátom, a nőknek is vannak bizonyos szexuális igényei. Elkérte a számom, de gondoltam, csak udvariasságból.

Viszont azóta már kétszer találkoztunk, abból csak az egyik alkalommal szexeltünk, a másik teljesen "civilizált" randi volt mozival és vacsival, utána pedig úriember módjára hazavitt.


Kedvelem, aranyos, mindig is az érettebb férfiak vonzottak, de most nem tudom, mit gondoljak.


Vélemény?


Köszi, hogy végigolvastál :)


2014. aug. 12. 20:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
1,9: viszont én nem illettelek mindenféle keresetlen jelzőkkel. Rendben van, ez a véleményed (habár nem magamról kértem véleményt, hanem a szituációról), tiszteletben tartom. De meg lehet fogalmazni emberi hangnemben, a másikat kevésbé bántva.
2014. aug. 12. 20:51
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha működik a kapcsolat akkor ne aggódj a korkülönbségen.

Én 24 évesen jöttem össze az akkor 36 éves párommal és jól megvagyunk már 9 éve, most várjuk az első babánkat. Nekem sose volt tartós kapcsim fiatal srácokkal mert ők még élni akartak, csak a bulik meg a félred**ások...

A korkülönbség engem csak azért zavar mert azon aggódom nehogy jóval hamarabb meghaljon mint én de ilyenkor mindig rájövök hogy nincs megírva ki meddig él, egy fiatalabb is hamarabb itt hagyhatna.

2014. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!