Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves lány vagyok és nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány vagyok és nincs párkapcsolatom. Ciki hogy ennyi évesen a szüleimmel megyek még mindig nyaralni?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm azt mondta ennyi idősen ciki hogy szülőkkel megyek nyaralni, ennyi idősen már egy pasival kellene mennem. De ha nincs kivel menjek? Ha nincs pasim akkor egész nyáron legyek itthon, ne menjek nyaralni?
2014. aug. 12. 21:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Oke, es ezert miert kellett engem lepontozni? Csak alternativat kivantam, amugy en sem tartom cikinek
2014. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9-es vagyok,nekem sincs,és akkor?
2014. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én senkit nem osztályoztam.
2014. aug. 12. 21:55
 14/15 anonim ***** válasza:

én is a szüleimmel voltam. nem gondolom cikinek, de nyilván jobb lett volna barátnővel esetleg haverokkal úgy, hogy jól betépünk és lerészegedünk, de most ez volt.

27F

2014. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem sincsenek barátaim.. Balaton felé vagytok?
2014. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!