Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el ezt a fiút? Nagyon rosszul vagyok

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 3 hónapja megismertem neten egy 18 éves fiút, még sose láttam, de bele szerettem, minden nap órákig beszélgettünk...meg is beszéltuk, hogy együtt vagyunk szeretni fogjuk egymást és, hogy ebben a hónapban talizunk...együtt terveztünk...azt mondta, ha 18 leszek elmegyünk innen és később családunk lesz...felhívott többet telefonon...ma szakított....mert látta apu facebook ját és apu nem szimpatikus neki...és kitalált minden féle hülyeséget...és h fél a családomtol...és ez miatt nem tud velem lenni és azt is mondta,hogy 3 napja megismerkedett más lánnyal :( lehet, hogy fura...de szeretem...es fáj a fejem, hányingerem van...nagyon fáradt vagyok, de ez miatt nem tudok aludni...mit tegyek? :'(
2014. aug. 13. 01:36
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

:ss

Én is állandóan így vagyok. (és attól, hogy "jócsaj" nem biztos hogy talál magának valakit. ne azért legyenek már vele mert jó csaj.. ahj de felbírnak húzni az ilyen gondolkodású emberek.)

Írásban sokkal hamarabb megtudok nyílni, magamat adni így hamar meg is kedvelnek, de élőben nem igazán tudok beszélgetni csak a barátaimmal. Ezért is nem volt még barátom. Gondolom te is így vagy.

A lényeg, hogy legyél a barátaiddal, neves sokat, tereld el a figyelmed, beszélj másokkal fbn, ismerkedj, szerezz új barátokat és NE hallgass ilyen nyálas, szerelmes zenét. Attól csak ő jut eszedbe és megint sírni fogsz.

Ha akarsz beszélgetni nyugodtan írj. :)

2014. aug. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
0%
Na dohányzol már? Előzőnek nincs igaza! A lényeg, hogy ne legyél csúnya.
2014. aug. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Nem dohányzom naa :S:S

amúgy az a fura, hogy ő egy olyan fiú aki nem jár el semerre, magán tanuló is...fb on pedig nincs új lány ismerőse, nem tudom elhinni, hogy megismerkedett mással :(

2014. aug. 13. 02:00
 14/27 anonim válasza:

Gondolkozz már... Azért együtt lennél egy lánnyal mert "jócsaj" ,belül meg rohadt?!

Ennek a lánynak szeretet hiánya van. Semmi szüksége nincs a káros cigarettára.

2014. aug. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
19%
Ahha! Lehet belül nagyon szép, ha nincs nagyon jó teste meg feje akkor mindegy.
2014. aug. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
De a csávónkál is ez a lényeg. Lehet egy csávó tök rendes meg angyalka, ha nincs nagy fütyije, sok pííze, meg nem izmos, szálás eléggé akkor megette a franc. Maradnak neki a "belül szép" csajok. :)
2014. aug. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy mondtam. Elkezdett beparázni, amikor rájött, hogy eddig csak álmodoztatok, de most már lépni kell, és beszélni élő emberekkel, például a papáddal. Segítsen az a gondolat, hogy nem volt elég bátor, hogy tényleg veled legyen.
2014. aug. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
De csalódott vagyok...tényleg egy nagyon különleges fiúnak ismertem meg...azt hittem szeret...áhh romokban az egész életem...a szüleim el valtak, anyu 300 kmre...lett egy feltesom...szeretet hiányom van és még ez is :(
2014. aug. 13. 02:19
 19/27 A kérdező kommentje:
És, ha már annyira fontos a kinézet....nem vagyok jó csaj...sima 168 cmes hosszú barna hajú, kék szemű csaj vagyok...kicsit husis...ugyh mostanában nem lesz senki...de talán jobb is legalább nem csalódok
2014. aug. 13. 02:27
 20/27 anonim ***** válasza:
Ugyan már, biztos vagyok benne, hogy ha tényleg megerőlteted magad, akkor tudsz találni legalább egyvalakit, aki tényleg örülne annak, ha hallana felőled, és mosolyt csalnál az arcára.
2014. aug. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!