Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el ezt a fiút? Nagyon rosszul vagyok

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 3 hónapja megismertem neten egy 18 éves fiút, még sose láttam, de bele szerettem, minden nap órákig beszélgettünk...meg is beszéltuk, hogy együtt vagyunk szeretni fogjuk egymást és, hogy ebben a hónapban talizunk...együtt terveztünk...azt mondta, ha 18 leszek elmegyünk innen és később családunk lesz...felhívott többet telefonon...ma szakított....mert látta apu facebook ját és apu nem szimpatikus neki...és kitalált minden féle hülyeséget...és h fél a családomtol...és ez miatt nem tud velem lenni és azt is mondta,hogy 3 napja megismerkedett más lánnyal :( lehet, hogy fura...de szeretem...es fáj a fejem, hányingerem van...nagyon fáradt vagyok, de ez miatt nem tudok aludni...mit tegyek? :'(
2014. aug. 13. 01:36
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...azért köszönöm a biztatást!
2014. aug. 13. 02:41
 22/27 anonim ***** válasza:
Ó dehogynem tudod, csak néha jó érzés kicsit szomorkodni.
2014. aug. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Rossz, hogy ezt tette...tényleg közeli kapcsolat volt köztünk...próbálom úgy vigasztalni magam, hogy gyáva...és meg se érdemel ezek után...szerintem le tiltom...azt majd el felejtem...
2014. aug. 13. 02:53
 24/27 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy rossz. És sajnos nincs egy kapcsoló, amivel kikapcsolhatod az érzést. De tényleg gyáva volt.

A tetteikről mérd le az embereket (és a fiúkat is), ne csak arról, amit mondanak, vagy hogy milyenek, amikor semmi sem forog kockán.

Neki csak annyi kellett, hogy ránézzen édesapád fényképére, hogy elszaladjon. Tényleg ilyen párt akartál volna? Ne add ilyen könnyen a szíved legközelebb. A szavak tudnak szépek lenni, és még azt sem kétlem, hogy őszinték voltak. Egy kellemes buborékban igen. De sokkal több minden kell ahhoz, hogy valaki jó pár legyen. Pl. legyen elég bátor.

2014. aug. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Te figyi, itt alapvetően rossz a sorrend: előbb találkozni kellene, utána belezúgni a másikba. Tudod, ennyi erővel a baltás gyilkossal is chatelhettél volna.

"együtt terveztünk...azt mondta, ha 18 leszek elmegyünk innen és később családunk lesz." Az ilyeneket alapból illik fenntartásokkal kezelni. Az a nagy büdös krumplis tészta, hogy a pasasok a pillanat hevében nagyon sok szép dolgot meg tudnak ígérni, amit akkor és ott véresen komolyan is gondolnak, aztán meg szépen elfelejtik (jelenlevők természetesen kivételek :)). Szóval a saját érdekedben, az ilyen ígéreteket érdemes osztani kettővel. Vagy inkább köbgyököt vonni belőle ;)

Más: ez a "berezeltem apád képétől" a leghülyébb ürügy, amit mostanában olvastam. Most komolyan megéri egy olyan hülyegyerek miatt hisztizni, akiben nincs annyi gerinc, hogy eléd álljon (vagy a webkamera elé) és nyíltan megmondja, hogy beleszeretett másba? Inkább örülj, hogy hamar kiderült mekkora gyökér a gyerek!

A letiltás jól hangzik, de legalább is a hírfolyamodból szedd ki facebookon, hogy ne kelljen akaratlanul is a hülyeségeit nézned. Egyébként meg keress valami olyan elfoglaltságot, ami leköt: pl. jógaóra, kapálás, olvasás, kreatív dolgok.

2014. aug. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a tanácsokat tényleg mindenkinek! ALudtam rá egyet és arra jutottam, hogy, ha talált is csajt...en nem hiszem, hogy olyan hű de jo csaj...az exe pl emos...nagyon nem szép csaj és elég igénytelennek tűnt amikor megláttam fbon...Szval...de nem tudom, hogy tényleg megismerkedett-e mással, mert ő nem jár sehova el ...egész nap netezik, ha lett is neki max ilyen netes....pár honapot hazudozik neki, mint nekem azt ennyi, már nem is izgat :) és tényleg nem érdemel meg...és igaza van az egyik kommentelonek...nem a szavak, hanem a tettek számítanak...ha taliztunk volna és tényleg komolyra fordult volna akkor nagyon szerettem volna és hűséges lettem volna hozzá! És nem az én családomtol, vagy aputol kellett volna félnie, hanem az exetol, mert megtaláltam fbon és egyszerűen borzalmasan néz ki a csaj...úgy érzem le fogom tudni zárni ezek után a dolgokat, és a normális kommenteloknek köszönöm a választ sokat segítettetek! :) a helyesírási hibákért pedig elnézést, sietek és telefonról vagyok!
2014. aug. 13. 11:29
 27/27 anonim ***** válasza:
Multivitamin
2014. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!