Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszereztem a lanyt de mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszereztem a lanyt de mar nem erzem ugyanazt?

Figyelt kérdés

Eleg regota probaltam hogy osszejojjek vele. Hat ugy nez ki ez sikerult is. Nagyon aranyos es kedves eppen ezert semmikeppen sem szeretnem megbanti ot. De azota valahogy nem erzem azt hogy szerelmes lennek bele. Mar nem gondolok ra annyit, a beszedtemakbol is lassan kifogyunk. Az elejen nagyon nyomultam mar volt szajrapuszi stb. Viszont azota visszavettem es nem nagyon ugy kozeledem hozza mint esetleg a parja. Hanem csak mint barat.

Ezt megprobaljam megbeszelni vele vagy szerintetek ez neki is vilagos lehet? Mert igazabol nem tudom eldonteni hogy mit erzek...

17/F


2014. aug. 14. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat küzdöttél érte, és ebbe belefáradtál, és nem tudod már ugyanazt érezni.
2014. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az oda vezető út fontosabb volt mint a cél..

Talán csak az elérhetetlensége vonzott..

Az élet más területén is előfordul, valamit nagyon akarunk évekig mindent megteszünk, aztán ha elérjük mégsem örülünk neki..

Van ilyen...

Közöld vele mielőbb, hogy a küzdelem felőrölt, és másra számítottál, hiszen nyilván így van ha teljesen kiégtél irányába..

2014. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legtisztább, ez mindig bejön...

Mondd neki azt, hogy ne haragudjon, de GONDOLKODNOD KELL a dolgokon.


Hanyagolod picit, eközben te is rájössz hogy hiányzik e, szeretnél e tőle valamit, birod e nélküle. Ha igen akkor igen, ha nem akkor meg futás utána. :) De lényeg a lényeg, ezt nem tudod úgy sem eldönteni egy-két perc, vagy egy beszélgetés alatt. Aztán meg ki tudja, lehet majd hetekig sírsz utána, mert rájössz hogy mégsem, ő meg továbblép.


Csüccs le, beszéljetek, kifogásold azzal hogy gondolkodni szeretnél a dolgon, mielőtt belevágnátok. (De ne azt mondd, hogy bizonytalan vagy, mert szerencsétlent összezavarod és balf..sznak fog hinni)


Free

2014. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huhh koszonom a segitseget. Megprobalom megbeszelni vele. Csak felek hogy nagyon rosszul esne neki es nem szeretnem megbantani mert tenyleg nem szolgalt ra. De muszaj leszek mert ezzel meg megjobban osszezavarom.
2014. aug. 14. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!