Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a parkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a parkapcsolatom helyrehozasara? 23F

Figyelt kérdés

Eloszor is bocs a helyesirasert de mobilrol irok es kulfoldi vagyok.

Aza helyzet h van egy baratnom tobb mint egy eve minden nagyon jo volt, de az utobi idoben korul kel ugralni es elvarja h kiszolgaljam alandoan. Lehet h elege elkenyesztettem mert mindent megadok neki de neha mar tulzasba viszi h mindenen veszekedik es felhuza magat es mindig neki kel igazanak lenni.

A sexualis eletunk is nem olyan mint regebben h volt naponta 3x is csinaltuk most meg heti 1-2 es minden nap vele vagyok. Azt mondja h nincs kedve vagy faradt.


Koszonom elore is az ertelmes valaszokat


19L a baratnom



2014. aug. 14. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A lányoknak általában sok a napi 3 szex.

Van közös programotok a szexen kívül?

2014. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, mindig
2014. aug. 14. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy részéről már elmúlt a "nagy szerelem", és ezért nem az a fontos számára elsősorban, hogy Te boldog légy, és mindened meglegyen, hogy önzetlenül szeressen, hanem magára figyel, kényeztetteti magát, mert mást már nem is vár el Tőled. Ezt tapasztalatból mondom, az ilyen ellaposodott kapcsolatnak szerintem jobb véget vetni. Legalábbis velem is ez történt, és utólag bántam, hogy sokáig húztam, mert megszokásból voltam már csak vele, nm szerelemből. A férjemmel mai napig olyan jó, mint a legelején, pedig nagyon régóta együtt vagyunk :)
2014. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!