Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérjek szaksegítséget?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Nehéz erről írnom...,de akarok. Bizonyára sok nővel történt ehhez hasonló, mint velem, vagy sokan vannak így, mint én.


Nagyon szerencsétlen vagyok a férfiakkal. Nem volt még párkapcsolatom. Mindig olyas valakihez vonzódtam akinek volt párja. Lehet valahol, hogy a tudatalatti énemnek az a célja, hogy egyedül maradjak...Nem tudom. Édesapámmal nem volt jó a kapcsolatom. Sokat bántott. Ha így visszagondolok azt kell,hogy mondjam sosem szeretett. Jelenleg nem vagyok vele haragba, de nem beszélünk csak nagyon ritkán, akkor is minden féléről, de kettőnkről soha sem.

Lehet kihatással rám a múltban elkövetett bántalmazások? Vagy egészen másról lehet szó?

Önbizalmam gyér. Nehezen oldódom fel. Gátlásos vagyok.


2014. aug. 14. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdezze meg kezelőorvosát...... orvos vagyok irj
2014. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, kérj.

A bántalmazásos ügyekben mindenképpen szakemberhez fordulni a legbölcsebb !

2014. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Így belegondolva talán nem az a legfájóbb, hogy bántott, hanem hogy mint apát nem éreztem hogy van. Nem állt mellettem. Nem éreztem és most sem hogy szeret. Valahol ez lehet hogy mélyen bennem van... Tudat alatt, amihez nem tudok hozzáférni.
2014. aug. 14. 20:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes lehet.

De ha vannak barátnőid, velük is beszélgethetsz. Ha közeliek, lehet velük ilyenről is beszélgetni.

2014. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Önbizalmat nyerhetnél, kibeszélnéd a gondkaidat, tanácsokat kapnál. :)
2014. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátnőim. Igazából senkim sincs. Testvéremmel és Édes anyukámmal beszéltem már erről, de nem változott semmi sem tőle.
2014. aug. 14. 21:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet a pszichológus sem. Ha gondolod, beszélgethetünk, szívesen adok tanácsot!
2014. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sosem tudnék foglalt emberbe beleszeretni. O.o Valahogyan a tudat, hogy mást szeret, olyan kiábrándító erejű, hogy ettől a dologtól sosem kell tartanom. Nem is értem, mások miként képesek akár évekig egy foglalt ember után vágyakozni. Meg előttem SZENT egy pár kapcsolata, sosem akarnék közéjük állni. Csak gondoltam leírom a másik véglelet.


23/F

2014. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó neked. Rengeteg fájdalomtól óvod meg magad. Bárcsak olyan lehetnék, mint te.
2014. aug. 14. 21:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egyéb, mint szemléletmód kérdése... ha tudatosan nem tekintesz egy foglalt férfira úgy, akkor nem fogsz magadban érzéseket táplálni iránta és nem fogsz rá szándékosan sem gondolni naphosszat, ergo nem szerelmesedsz bele. Persze ehhez kell önfegyelem. Nem tudom, tudsz-e vagy akarsz-e ezen javítani, de ez lehet a megoldás rá. Ha segítettem, örülök, ha nem hát sajnálom.
2014. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!