Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez velem, mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van egy lány korombeli (17). Kb 1 éve ismerem úgy jobban és 3-4 hónapja közelebb kerültünk egymáshoz. Mind a ketten megvoltunk hívva egy hb-ba és ott csókolóztunk. Utána találkozgattunk, eljártunk együtt baráti társasággal bulizni. Ilyenkor mindig együt voltunk egész este, beszélgettünk, táncoltunk, smároltunk. 1 hete mondta h egyedül lesz otthon 2 napig és menjek át. Tudtam h ebből szex lesz, de mikor ott voltam és egymás felett/mellett feküdtünk, vhogy nem is tudom h mondjam, nem történt meg. Smároltunk, volt tapizás, de ennyi. Utána befeküdtem mellé és hát majdnem bealudtam. Hülyén éreztem magam, szinte kellemetlen volt, hogy srác létemre, mikor full üres a ház, csak ott fekszek mellette. Tudom, akarta volna h lefeküdjünk, mert mondta is és így még kínosabb. Volt egy 7 hónapos kapcsolatom, de ez még tavaly volt, szval nem arról van szó, hogy féltem, vagy vmk hasonló, hogy hú mi lesz, meg hogy kell stb, egyszerűen vhogy nem "indultam" be eléggé. Nagyon szép lány, jó a teste, szép az arca , okos, aranyos, szval nem is az a baj, hogy csúnya, v nem tetszik. Szerintetek mi lehet a gond? Miért volt ez velem? Nem járunk, csak mégis vmennyire "együtt" vagyunk. Nem vagyok belé szerelmes, "csak" imádom. Év elején volt egy ilyen nyitott kapcsolatom nagyon jó lány barátommal.akivel ilyen barátság extrákkal lett, lefeküdtünk párszor egymással mikor úgy gondoltuk, szval az se lehetett gond, hogy nem vagyok szerelmes belé. Vki segítsen, magyarázza meg, hogy mi lehet/ett a gond. És bocsi h ilyen hosszúra sikerült :d
2014. aug. 15. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden egyes perc,amit egy Z osztályú házi légy visszafelé tölt az időben kalkulációs olajban úszó véres hurkává manifesztálja a kozmosz vérvörös feketeségében levitáló szublimálatlanul szedret deriváló ám évjáratában univerzálisan kiváló tehetetlenségtől zsugorodó millió kis pici lény gigantikus egójának centruma
2014. aug. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond!!!!

Nem akartátok mindketten (tudat alatt), és ezt szavak nélkül éreztétek egymáson! Legközelebb jó lesz ;)

2014. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!