Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb nő miért ennyire buta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő miért ennyire buta?

Figyelt kérdés

Előre leszeretném szögezni hogy a kérdés nem egy csalódás következménye, nem gyűlölöm a nőket, egyszerűen tapasztalom ahogy sokak mások is, és nem egyszer már egy-egy nő ismerősöm is bevallotta.


Sok nő mindig eldobják elutasítja azt akivel neki jó, ami teljese irracionális, hisz ebben mi az élvezet. Sosem azt akarják akit nekik "kéne" (logikusan), vagy akit akarnak, azt eldobják miután megkapták. Ebben hol az értelem? Továbbá az is feltűnt hogy a nők szeretik ha kicsit alázzák őket ---> Egy csomó nő a bunkó nagyszájú férfiakra bukik. Persze vannak indokok mellettük, nem ítélem el ha őket választják mert ettől lehetnek jó fejek, de aki bunkó és nem tiszteli a párját lesz*rja az alapvetően rossz akárhogy nézem.


Nos? A kérdés adott.


2014. júl. 18. 19:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

"Sok nő mindig eldobják elutasítja azt akivel neki jó"

Ha tényleg annyira baromira jó lenne neki vele, akkor nem utasítaná el.

2014. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogyan lehet az észbeli teljesítményre következtetni abból, hogy én nem azzal jövök össze akivel "logikusan" kellene. Gondolom azzal kellene összejönnöm, aki odavan értem és mindent megtesz, ehelyett én olyan "buta" vagyok, hogy azzal akarok összejönni, aki nagyon tetszik, de sajnos nem akar kapcsolatot...


Tehetek én róla, hogy akivel "logikusan" együtt kéne lennem, az engem teljesen hidegen hagy? Hidd el, ha megkaphatnám azt, akiért ácsingózok már évek óta, nem dobnám el...kivéve, ha kiderülne, hogy egy idióta.

2014. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ez bizonyára egy reprezentatív kutatás eredménye..
2014. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Erre milyen választ vársz, konkrétan? Vannak ilyen nők, igen. Voltak a történelemben.

Ezekkel nem kell foglalkozni, ha butának tartod őket hagyd a fenébe. Őszintén, ezek a kérdések sértőek a nőkre, mert ha ott a legtöbb szócska is, akkor is általánosítóak, és kikérem magamnak. Nem fennakadni kéne a h.lyéken, hanem keresni egy normális nőt.

2014. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Nem én nem arra gondoltam hogy ő megtesz érted minden te meg egyáltalán nem érdekled, én arra gondoltam mikor nem közömbös számodra az illető, aztán egy pillanat alatt valami miatt teljesen megváltozik benned valami és volt/nincs szikra köztetek. Holott ő semmit nem tett. Igen általánosítok, és azért mert gyakori, vannak ilyen nők, de szerintem ne gy említsük hogy néha. Tudok keresni rendes lányt, leírtam hogy nem ezért kérdeztem meg, hanem mert tényleg érdekel hogy erre mit tudnátok válaszolni, sok barátom éli ezt át, és sokszor előjön a kocsmába. Ez egy olyan dolog ami szerintem sok férfinak fájó pont, és abszolút jogos egyfelől, így teljesen megértem hogy miért hajtja őket a kíváncsiság, és az igazat megvallva egyikőnk sem tud rá válaszolni.


Aki meg a kérdést magára veszi, az meg is érdemli hogy sértőnek találja!

2014. júl. 18. 19:51
 6/30 A kérdező kommentje:
Igen első épp ez a lényeg. Baromira jó neki vele mert ez, ezt bevallja a lány is volt nem egy ilyen tapasztalatom, még velem is (persze itt kiderült hogy kihasználásról szólt az egész) és épp emiatt irracionális.
2014. júl. 18. 19:52
 7/30 Fényember ***** válasza:
Nem az összes ilyen..csak akik nem ilyenek azoknak már van barátjuk/férjük és csak azért nem ismersz konkrétabban nem ilyeneket. Majd egyszer valamelyik szabad lesz (aki téged fog szeretni) és többet nem fogod így látni a dolgokat! :)
2014. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ahj de nem megy az értelmezés. Először is a legelején leszögeztem hogy semmi féle düh vagy bosszú nem vezet mikor ezt a kérdést felteszem. Ez megtörténik nap mint nap férfiakkal és kíváncsi vagyok ennyi! Ez nem jelenti azt hogy ne tudnám hogy vannak kivételek, és legalább annyi kivétel van mint ilyen, azt sem jelenti hogy én nem tudok magamnak normálisat találni, sőt! Ettől még a kérdés az adott! Arra válaszolj már légyszíves :)
2014. júl. 18. 20:03
 9/30 anonim ***** válasza:

Sötét időket élünk!

De a mágia ügyi minisztérium még most is erőőős!

2014. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
:D
2014. júl. 18. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!