Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan javíthatnék a kommuniká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javíthatnék a kommunikációnkon? 25/F

Figyelt kérdés

4 hónapja járok barátnőmmel (21/L), havonta 1-2X találkozunk 4-7 órára (mert így ér rá). Élőben látszólag minden oké, de mindig felidegesítem valamivel (sose tudom mivel). Facebookon pedig örülök ha naponta max 5 szót szól hozzám és sokat is mondok ezzel. Elmondása szerint nem az a fajta aki kifejezi az érzéseit.


Magától sose mondta, hogy szeret, valamint nem ad semmi jelet arra, hogy szívesen van velem. Se egy "Szeretlek", se egy "Hiányzol" nem volt. Szakítani nem akar (pedig felajánlottam hogy ha nem érzi jól magát a kapcsolatban akkor szakíthat velem), én pedig ki szeretnék Mellette tartani.


Vele nem tudom megbeszélni ezeket, mert ha megpróbálom, ideges lesz. Facebookon pedig "Látta", de nem reagál semmit napokig. Utána mint ha nem írtam volna semmit.


2014. aug. 16. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat.
2014. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem azért keksz van.
2014. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha jol ertem max 8x talalkoztatok es elvarod, hogy azt mondja, hogy szeret vagy hianyzol neki? Na ne hulyeskedj :P 25 evesen ugy gondolkozol mint egy 13 eves kislany es kitartasz a "kapcsolat" mellett, ami valjuk be...qrvara nem kapcsolat.
2014. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem. Abból, amit leírtál, nekem egy kicsit olyan, mintha csak azért járna veled, hogy legyen valaki. Én hiszek a távkapcsolatban (ha ez az egyáltalán), de akkor mindkét félnek meg kell erőltetnie saját magát, hogy működjön, pont a kommunikáció a legfontosabb, legalább egy héten 2x normális, minimum 20perces beszélgetés. Próbáld meg ezt neki elmondani, hogy neked így nem jó. Illetve, kérdezd meg tőle, hogy ő mit akar, miért idegesíti fel magát azon, ha meg akarod beszélni a dolgokat.. (Az nem fordulhat elő, hogy van neki valaki más / más után ábrándozik, akivel nem jön neki össze? )

Bocsi, nem lehúzni akartalak, elhiszem, hogy nehéz helyzet, de ennyiből sajnos én így látom. Ha gondolod, írj még részleteket.

2014. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!