Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki gondolt már öngyilkosságra szerelmi bánat miatt?

Figyelt kérdés
Napok óta ezen gondolkozom és hiába vannak barátaim, akik szeretnek, de valahogy ez sem vigasztal. Beszari vagyok megtenni úgy érzem(bár, ha nem fájdalmas, akkor talán) , de jelenleg nem látok más kiutat. Mindenki azzal jön, hogy majd lesz más, majd elfelejtem a régit, de annyi sok évet nem tudok kiheverni. Mindent megadnék a régi időkért. Jelenleg nem látom a jövőt, mert én azt hittem, hogy azt a szerelmemmel tolthetem és nem gondoltam arra, hogy nélküle mit tudnék kezdeni.
2014. aug. 16. 17:05
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy szeretni fogok tudni bárkit is igy, hazudni meg nem akarok senkinek.. Azert nem kel pasi, hogy felejtessem a régit.
2014. aug. 16. 17:16
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
engem három éve hagyott ott a barátnőm, azóta vagyok egyedül. Az első egy-két év elég nehéz volt, aztán hozzá szoktam az egyedülléthez, nem olyan rossz. csak nem kell belegondolni, hogy milyen volt vele.
2014. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Az a legviccesebb, hogy mindig azt mondta, hogy sosem lenne képes elhagyni engem, ha szakitunk, az csak azért lesz, mert én hagyom el őt. Aztán mégis elment, teljesen boldog, nem hianyzok neki, és a múltunk sem jelent neki semmit. Már mást szeret.
2014. aug. 16. 17:19
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenen vagy hasonló szerelmi bánaton sokan átmentek de nagyon keveseknek jut eszébe ilyen gondolat. Nem szabad ragaszkodni semmihez és senkihez túlzottan az életben, nagyon regényes maga az érzés, de nincs se olyan nő, se olyan férfi aki miatt ilyen tettet érdemes lenne elkövetni. Kissé reálisabban kellene nézni a valóságot, tényleg: gombház sej, hogyha leszakad, egy helyébe száz is akad.
2014. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%
igen, ez a tudat a legrosszabb az egészben. Bár én nem tudom, mert velem minden kapcsolatát azonnal teljesen megszakította, de nyilván talált már azóta nálam sokkal jobbat, én max egy kellemetlen emlék lehetek már számára. Közben meg évek óta keresek valakit, akivel egyáltalán el tudnám képzelni az életem, még ha rövid távon is. Szar rágondolni, hogy már mással van, na.
2014. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
ilyen nem letezik ,be kepzeled magadnak mi az h szerelmi banat ?? .pffff de jo h ilyen marhasagokra van ideje egyeseknek
2014. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolkoztam.Spontán jött,megtettem majd mivel sz@r ember nem vahyok,az "angyalaim",vigyáztak rám időben a sürgősségin eszméltem.De én nemsokkal eme nem dicsekednivaló tettem előtt rá voltam kényszeritve egy avortra!Trauma,trauma után így már élni sem akartam.Nem ajánlom hogy megtedd,bár azóta is csak a boldogtalanság és a féltékenység borzalmas érzése árnyékolja be minden napom,,,,azért mégiscsak jó hogy élhetek.
2014. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
61%

Én már sokat gondolkodtam az öngyilkosságon.:) Nem konkrétan szerelmi bánat miatt, de valami olyasmi.

Velem az a helyzet, hogy mindig hosszútávú kapcsolatot akartam, mindig sok időt hagytam a "járás" előtt, hogy bőven legyen időm kiismerni a lányt. Ki is ismertem, emiatt sosem kerültem olyan kapcsolatba, amit megbántam volna. Viszont egyikbe sem tudok beleszeretni. Nem baj, nekem ez nem is hiányzik.

Annak ellenére, hogy tényleg mindig mindent beleadtam, sosem külsőségek alapján választottam, valahogy egyik kapcsolatom sem tartott tovább egy évnél, mert minden lány "élni akart", mivel 22 év alattiak. Én is 22 éves vagyok. Utólag mindig rá kellett jönnöm, hogy rosszul választottam. Annak ellenére, hogy tényleg rengeteg időt adtam magunknak arra, hogy megismerjük a másikat, hogy véletlenül se érjen a másikkal kapcsolatban váratlan csalódás.

Aztán végül mindig továbbléptek a lányok, hogy ők már nem szerelmesek és nekik az kell.

Persze ezt megértem, csak elkeserít, hogy hiába keresek egy hosszú, életreszóló kapcsolatot, sosem sikerül, egy évnél valahogy mindnek vége szakad. Bántó dolog.

Emiatt, hogy úgy érzem már nem tudnék nőben megbízni ilyen téren, sokszor eszembe jutott az öngyilkosság. Persze ezen folyton csak elmélázok, nem hiszem, hogy bármikor is megtenném, mert volt lehetőségem megtapasztalni, hogy mennyi szép és jó dolog van az életben párkapcsolat nélkül is. Rengeteget járok a természetben, satöbbi-satöbbi és néha megélek olyan pillanatokat, amik tudatosítják bennem, hogy "Igen! Ez jó!".


Ettől függetlenül nagyon szomorú vagyok sokszor, hogy a velem egykorú lányok korántsem képesek komolyan venni egy kapcsolatot, hiába értelmiségiek, vagy nem azok. Arra még várnom kell vagy hat évet, hogy ilyen lányt találjak. Persze, lehet az is, hogy rosszul szűrök, de ez fura, mert egyébként társasági ember vagyok, emiatt jó emberismerő is.


Hát, így ennyi. Ja, utoljára szerelmes négy éve voltam, távkapcsolat volt, úgy is maradt abba, hogy nem találkoztunk személyesen, hogy lezárjuk. Lehet, hogy ez a lezárás hiánya miatt nem tudok azóta másba beleszeretni.. nem tudom.:)


22f

2014. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Egyébként most három napig össze vagyok zárva két nagy kutyával, unatkoznék, szóval ha van kedved beszélgetni, írj egy privát üzenetet, én szívesen átdumálnám ezeket a dolgokat valakivel.

22f

2014. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Igen, én sokat gondolok rá, nem segít semmi, egyre kevésbé érdekel a világ meg ilyesmi. Azt hittem, egyre jobb lesz, de egyre rosszabb. Bár bennem az is munkál, hogy miért éljünk szerelem nélkül:) már ennyi idősen nincs esélyem többé, szóval elég demotiváló. ha előttem állna egy élet, akkor nem lennék ilyen szomorú.


nem tudom, mikor fogok úgy dönteni, hogy megteszem, de azért napi szinten többször eszembe jut.


nem akarsz pszichológushoz menni esetleg?:)


27L

2014. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!