Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki gondolt már öngyilkosságra szerelmi bánat miatt?

Figyelt kérdés
Napok óta ezen gondolkozom és hiába vannak barátaim, akik szeretnek, de valahogy ez sem vigasztal. Beszari vagyok megtenni úgy érzem(bár, ha nem fájdalmas, akkor talán) , de jelenleg nem látok más kiutat. Mindenki azzal jön, hogy majd lesz más, majd elfelejtem a régit, de annyi sok évet nem tudok kiheverni. Mindent megadnék a régi időkért. Jelenleg nem látom a jövőt, mert én azt hittem, hogy azt a szerelmemmel tolthetem és nem gondoltam arra, hogy nélküle mit tudnék kezdeni.
2014. aug. 16. 17:05
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta az exem, hogy élni akar, nő nélkül, nem akar kapcsolatot.. Szakítás utan 2 nappal mar szerelmes volt és mindent megtett volna,,hogy járjon vele.. Persze kiderült, hogy csak velem nem akarta már az egészet, de kellett valami kamu duma.
2014. aug. 16. 17:50
 22/27 A kérdező kommentje:
De gondoltam szakemberre, de nem hiszem, hogy segítene.
2014. aug. 16. 17:51
 23/27 anonim ***** válasza:
miért nem hiszed? végülis csak 5+phd-ig tanulják az emberi lelket, mit is tudhatnának, igaz?:))
2014. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem a tudásukat kérdőjelezem meg, én vagyok reménytelen.
2014. aug. 16. 17:58
 25/27 anonim ***** válasza:
83%

Mennyi más ,ezerszer nagyobb probléma nyomasztja az embereket,gondok bajok. Nem holmi szerelmi csalódások! Ne haragudj hogy ezt írom de nagyon bosszantó! Mindenki más átesik ezen élete során,megcsalják,elhagyják. Hol tartana már akkor az emberiség ha nem tudnánk ezen túllépni.

Sajnos erről szól az élet, a túlélésről,rohadt erősnek kell lenni és menni előre,végig csinálni.

Foglald le magad, felejts, és közhelyesen hangzik de az idő tényleg minden sebet begyógyít.

Nincsen családod ,szüleid akik melletted állnának?

A barátnőm öccse egy szerelmi bánat miatt lett öngyilkos.

Azóta sem tudták feldolgozni ezt az "értelmetlen halált".

Magukat hibáztatják majd életük végéig. Segítettek volna ha tudják mi a baj.

És hidd el, nagyon sokat tud segíteni egy pszichológus!

Beszari,gyáva pedig nem akkor vagy ha nem teszed meg...hanem ha a könnyebb utat választod!!

2014. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%
kérdező, nagyon hasonló szituba vagyok...elég rég..és már elég kevés hiányzik ahhoz, hogy kilépjek..
2014. szept. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Oh persze... mindkétszer, amikor szakítottak velem, első gondolatom volt, hogy bealtatózom magam... és még egy hónapig erre gondoltam. De azért persze jobb hogy nem tettem meg, de ebben az volt a lényeg hogy nekik okozzak fájdalmat. Ha már így kicsesztek velem, akkor legyen bűntudatuk életük végéig!
2017. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!