Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjes nők, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes nők, mit szólnátok hozzá, hogy a férjetekért odavan egy nő?

Figyelt kérdés

Hülye és lehetetlen helyzetbe kerültem.

A munkahelyemen megtetszett egy férfi, már régebben észrevettem, hogy figyelget, de amikor elkezdett odajárkálni hozzám beszélgetni, akkor gondoltam, biztos tetszem neki, így elkezdtem róla ábrándozni, megtetszett.

Hiába, fiatal, jóképű, mosolygós, kíváncsi rám. :)

Aztán akkor néztem nagyot, amikor kiderült, hogy házas, 3 gyermek apukája-30 évesen.

Leesett az állam teljesen.

Akkor most ez mégis mi volt???



2014. aug. 16. 20:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
30-as: Az tuti.
2014. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
ha a feleség miatt nem is de a 3 gyerek miatt gondold át jól h engedsz-e a csábításnak..
2014. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
de azért azt csak te döntöd el, h engedsz-e a csábításnak... hiába kezdeményezett a pasi.
2014. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

utolsó


igen igazad van, ezért is vertem/verem a fejem a falba h hülye voltam..

2014. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
nem, én nem neked mondom, hanem a kérdezőnek. szóval nem az h az ő pártján vagyok, de tényleg itt sokan úgy adják elő magukat, h őőők aztán soha, csakhogy sohase mondd h soha...
2014. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
jah ok bocsi azt hittem nekem szól :)
2014. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!