Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjes nők, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes nők, mit szólnátok hozzá, hogy a férjetekért odavan egy nő?

Figyelt kérdés

Hülye és lehetetlen helyzetbe kerültem.

A munkahelyemen megtetszett egy férfi, már régebben észrevettem, hogy figyelget, de amikor elkezdett odajárkálni hozzám beszélgetni, akkor gondoltam, biztos tetszem neki, így elkezdtem róla ábrándozni, megtetszett.

Hiába, fiatal, jóképű, mosolygós, kíváncsi rám. :)

Aztán akkor néztem nagyot, amikor kiderült, hogy házas, 3 gyermek apukája-30 évesen.

Leesett az állam teljesen.

Akkor most ez mégis mi volt???



2014. aug. 16. 20:27
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Hm, hát mivel elég vonzó, ezért valószínűleg nem is akarok ellenállni neki. :)

Tehát tuti lefekszem vele, ha úgy alakul.

Egy kis szórakozás nekem is jár. :)

2014. aug. 16. 23:08
 12/36 anonim ***** válasza:

Igen ??? Majd akkor is ezt gondold amikor a férjed (ha lesz ),becsajozik ...ennyi szórakozás neki is jár . Tudod ,amit adsz ,azt is várd vissza a sorstól ! Elég szégyen hogy így gondolkodsz ! Ki vagy te , hogy más családjával szórakozol ? !

Remélem a neje ha megtudja ,ki kaparja a szemed !!!!

2014. aug. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

"egy kis szórakozás nemkem is jár"



Azért ezzel óvatosan.. Mindenféle ítélkezés nélkül szeretnék tanácsot adni..


Sajnos beleestem én is ebbe a csapdába, hogy az előző munkahelyemen összejöttem egy kollegával, tudtam h van párja, nem feleség, nem menyasszony, ráadásul a nő Angliában dolgozik és kb évente 2x jön haza tehát én még nyugtatgattam is magamat azzal h az nem is igazi kapcsolat ami köztük van.


Én -ellentétben veled- végig tudtam arról h ez a lány létezik mégis úgy voltam vele h "jár ennyi nekem is" belementem a kalandba minden kötelezettség nélkül..

GOndoltam én..


Aztán pár alkalom után én egyre jobban elkezdtem vonzódni a pasihoz de persze ő meg már nem annyira volt lelkes néhány kellemes együttlét után, egyre kevsebbszer keresett..


Na és most szenvedek miatta, mint a kutya, mert baromira hiányzik és kicsit bele is szerettem..


Mindezt úgy h én tul.képp tisztában voltam az elejétől azzal h ő már tartozik valakihez. Tehát még csak nem is hibáztathatom a pasit se h átvert stb..


Ezzel csak azt akarom mondani h javasolt előre tisztázni a játékszabályokat, h te mit vársz el és a pasi mit akar..


Elég-e az neked h csak 2. leszel??


Persze a csalódás lehetősége így is benne van, én ismertem ezeket a bizonyos játékszabályokat, mégis csalódtam.

2014. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Méghogy én szórakozok, ez jó...

Amúgy meg ha nem énvelem, akkor megteszi mással, de akkor inkább már velem.

Nem akarom én szétzilálni a családot.

2014. aug. 17. 08:38
 15/36 anonim ***** válasza:
Te egy szívtelen nő benyomását kelted ! Abba bele sem gondolsz ,mit érezhet a neje ...csak az a fontos ,hogy meg legyen töltve a micsodád ?! Igenis asszisztálsz hozzá, hogy egy család élete tönkre menjen ! Az a szomorú ,hogy téged egyáltalán nem érdekel !!! Talán nincs elég szingli férfi 0.o ?
2014. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
De ha tudod h nős, akkor ne feküdj már le vele... nem azért, mert húúú de erkölcsmániásnak kell lenned, hanem elsősorban magad miatt. Olyan nincs, h csak szex és más semmi, mert már most bejön neked. És aztán fájni fog, ő meg nem fog semmit sem otthagyni miattad, bármilyen erősen is fogja azt bizonygatni......:(
2014. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

8:36 vagyok


Pont azért írtam h mégha agyban (tudatosan) el is fogadod h ez csak kaland, meg "csak jól érezzük magunkat kicsit" dologban gondolkodsz, de nagyon könnyű átlépni a határt.. Én se akartam beleszeretni abba a pasiba, úgy is indultam neki mint te h most egy kicsit én is lehetek önző, nem gondolkodtam én ezt a dolgot túl, nem akartam rágörcsölni se, csak kellemesen akartam magam érezni egy szimpatikus pasival..

Aztán sajnos az érzelmek erősebbek lettek, csak sajnos ez egyirányú volt.. Ezért most fizetek meg.


Szóval csak akkor menj bele ha tutibiztos vagy benne h a másodhegedűs szerepét is bevállalod.

2014. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Na, még egy k***@. Gratulálok kérdező, remélem fel is csináltatod magad.
2014. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

kedves utolsó..


A másik általad k****nak-nak nevezett válaszoló vagyok..


Én speciel nem érzem magam annak.


Nem az a fajta vagyok aki egyik ágyból ugrik a másikba.. Sajnos ez esetebne engedtem a csábításnak, és megtanultam a leckét.

2014. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
19-es: De akkor is lefeküdtél egy férfival, akiről tudtad, hogy házas. Tehát te is, és a kérdező is egyformán rossz k***@k vagytok. Az, hogy nem ugrasz egyik ágyból a másikba nem akadályozott meg abban, hogy meghuzasd magad egy nős emberrel. Másrészt nem lennél k***@, ha egyik szingli ágyból a másikba ugranál. Tehát???
2014. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!