Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjes nők, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes nők, mit szólnátok hozzá, hogy a férjetekért odavan egy nő?

Figyelt kérdés

Hülye és lehetetlen helyzetbe kerültem.

A munkahelyemen megtetszett egy férfi, már régebben észrevettem, hogy figyelget, de amikor elkezdett odajárkálni hozzám beszélgetni, akkor gondoltam, biztos tetszem neki, így elkezdtem róla ábrándozni, megtetszett.

Hiába, fiatal, jóképű, mosolygós, kíváncsi rám. :)

Aztán akkor néztem nagyot, amikor kiderült, hogy házas, 3 gyermek apukája-30 évesen.

Leesett az állam teljesen.

Akkor most ez mégis mi volt???



2014. aug. 16. 20:27
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Az, hogy minek érzed magad, mindegy, te a feleségek rémálma vagy, mert képes vagy életeket tönkretenni a p|n@dért. Gratulálok, te nagyra nőtt p|n@.
2014. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Amúgy honnan tudod, hogy nem fogsz még egyszer lefeküdni egy nős pasival, ha csak a nemi szervednek élsz? Mi garantálja azt, hogy a p|n@d nem lesz erősebb, mint az agyad?
2014. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

esetemben nem volt nős a pasi, még vőlegény se..


de abban igazad van h helytelen dolog volt, bánom is

2014. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
23-mas: De azért volt barátnője, nem? Ajjj... Semmi ,de semmi szolidaritás nincs itt a nők között! És ha valaki a te férjeddel/élettársaddal/pároddal feküdne le, csak mert lehet ő is önző, és engedhet a csábításnak? Az hogy esne neked, sz@rul, mi?
2014. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy bánod? Hát persze, azt hogy pofára estél, nem azt, hogy egy másik nőt a sárba tapostál!!!!
2014. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam is utólag már okosabb vagyok én is.


Rákéreztem a pasinál h hányadán állnak a párjával(aki ugye évi 2x jár haza külföldről), megkérdeztem h ez akkor távkapcsolat vagy mi tul.képpen? Erre persze azt mondta h még annak se igazán mondaná.


Igen itt követtem el én a hibát h ezzel megnyugtattam magam.


Soha nem csináltam korábban ilyet és nem is tervezek.



kérdező:


bocsi h kicsit elterelődött a szó a te esetedről.

2014. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

1. Nem érzem magam k*nak, és bármi is fog történni, akkor sem fogom.

2. Az ég szerelmére, pihenjetek már, mert még nem f.eküdtem le vele!

Csak annyit mondtam, hogy nem fogom elutasítani a közeledését!

És biztos, hogy nem!

Akár a földhöz is v.erhetitek magatokat, álszenteskedhettek, de nehogymár mert tinektek nem tetszik, hogy l.efekszem egy nős férfival, majd azért nemfogok.

Na neee...

Kaptam én már hideget-meleget az élettől, ne osszátok itt nekem az észt, hogy ilyen k*va meg olyan r*nc vagyok!

Na és a férfi?

Ő akkor mi?

Hogy a felesége mellett félrekacsingat, az nem baj, megint a nő a hibás, aki fel sem figyelt volna erre a férfira, ha az nem járkál oda hozzá!!!

Gondolkozzatok már el könyörgöm!

Sok álszent!

Ti is ugyanazt tennétek, mint én, magatokra gondolnátok, hogy nektek jó legyen, és mellé még a kíváncsiság is játszik.

Az emberek önzőek, kivétel nélkül!

És egészen biztos nem gázolok bele a családi életébe, nem akarom elszeretni őt, csak egy kicsit kötetlenül jól érezni magam.

Ez a véleményem a sok álszent, anonim köpködőről!

2014. aug. 17. 16:08
 28/36 anonim ***** válasza:
Kérdező: Nem vagyok álszent, mert ha tudom, hogy valaki nős, párja, élettársa, távkapcsolata, akárkije van, akkor NEM kezdek vele, és pont! Tudod, még van gerincem! Tedd meg, és legyél felőlem k***@, nem érdekel. "egészen biztos nem gázolok bele a családi életébe, nem akarom elszeretni őt" Á nem, csak éppen a feleségének készülsz fájdalmat okozni! Ha van egy kis önérzete az asszonynak, azonnal kidobja ezt a f@ßt. És amúgy persze ő is hibás lenne, tipikus gerinctelen hímk***@.
2014. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

"Kaptam én már hideget-meleget az élettől" B@ßd meg, szerinted itt ki nem?

"ne osszátok itt nekem az észt" Majd ezt én eldöntöm. Te lennél a kis pity-fuck ennek az embernek. Jujj, de gáz.

2014. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Ne húzd fel magad a kérdezőn utolsó . Az élet nem hagy kiegyenlítetlen számlát senki után !
2014. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!