Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » En vagyok gaz, vagy ez tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En vagyok gaz, vagy ez tenyleg rohadt bunkosag?!

Figyelt kérdés
Van egy srác, néha összejövünk szexre...tegnap ejjel egyre beszéltük meg, h megyek hozza, irogatott is, h mar nagyon var. Mikor odaértem, csipas szemmel fogadott, m bealudt, de azért nekikezdtunk a témának...majd félúton neki lekonyult, amitől en teljes zavarba jottem. Azt mondta, h ra se rantsak, meghívott pár sort, meg előző éjszaka is volt nála vmi masik csaj (ez oké is, bar ezt mi tok bunkosag bekozolni, mi közöm van hozza), meg amugy is fáradt... Tudom, h csak szexre vagyunk egymásnak, de egy minimális udvariasság meg igy is kijár, nem?!
2014. aug. 17. 11:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó kommentedre pedig annyi a válaszom,hogy ez mind azt tükrözi,hogy nem tisztel téged.Ami valahol érthető,hiszen csak szex van köztetek,így azt gondolja,megteheti.Nem azt mondom,hogy ez a normális,de attól még ő úgy gondolja,neked úgysem számítanak ezek a dolgok,mivel csak a szeretője vagy.
2014. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként az meg nem udvariasság kérdése, hogy feláll e neki vagy nem, szóval még mindig nem értem mit pampogsz.
2014. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
Én hagynám a fenébe,szexpartnert találsz könnyen. Nem azért felejtős,mert mással volt,hanem azért, mert nem várta a dolgot,nem készült,ilyesmi... ezt pedig el lehet várni egy szexpartnertől. Meg azt is,hogy felálljon neki. Ha fáradt,akkor meg szóljon előtte,hiszen nem beszélgetni mész hozzá.
2014. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen, Utolsó, pont errol van szó, de en ismertem mar olyan férfit, aki a nőkkel eleve tisztelettel bánt, akar barátnője volt, akar csak szexpartnere, m igy neveltek valszeg. De abban van az igazasag, amit mondasz!
2014. aug. 17. 11:25
 15/21 A kérdező kommentje:
13as pontosan ezt szerettem volna hallani, en is igy gondolom!
2014. aug. 17. 11:27
 16/21 anonim ***** válasza:
66%
Hát, ő meg nem bánik tisztelettel. De ha neked ez nem tetszik, akkor miért nem keresel olyat, aki tisztelettel bánna veled így is, hogy csak megdugatni viszed magad?
2014. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Jo kérdés...ebben en is hibás vagyok!
2014. aug. 17. 11:33
 18/21 anonim ***** válasza:
9%

a tiszteletet nem követelni, hanem kiérdemelni lehet csak. ha neked sértő, amit csinált, akkor többet ne menj hozzá, keress másikat, ennyi.

neki te csak szopógép vagy, semmi több, miért lenne udvarias veled. ha meg még ezek után is hozzá fogsz járkálni, akkor meg még a mostani szintednek is alásüllyedsz.

k*rválkodni is lehet úgy, hogy az emberi méltóságod megmaradjon. ezekszerint te rosszul csinálod.

2014. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Soha nem látott részegen, mindig csinosan, szépen néztem ki, uh ezzel nem értek egyet! Semmi okot nem adtam ra, h ne tiszteljen, sztem ez nála igy megy.
2014. aug. 17. 13:33
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

"Soha nem látott részegen, mindig csinosan, szépen néztem ki, uh ezzel nem értek egyet! Semmi okot nem adtam ra, h ne tiszteljen, sztem ez nála igy megy."


Hm...kezdem kapizsgálni, hogy a kérdező miért tart ott, ahol... :D Szerencsétlen még egy szexkapcsolatra sem kell már senkinek, de ilyen értékrendekkel ez érthető is.

2014. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!