Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én féltem ennyire a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én féltem ennyire a páromat?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy ez már beteges, de nem tudom hogyan küzdhetném le. :S

Nagyon féltem, minden helyzetben. Pedig nem csinál semmi veszélyeset.

Tegnap pl. túrázni mentek az apjával, azt mondta este ír ha haza értek, de azóta nem érem el, én meg gyártom az elméleteket, hogy mi van ha holtan fekszik egy árokban. Vagy az apja egy pszichopata állat és egy pincében tartja fogva vagy mit tudom én. Tudom hogy ez eszméletlen nagy hülyeség, de annyi szürnyűséget hallani mostanában. Nem tudom mit csináljak. Állandóan görcsbe van a gyomrom mert féltem mindentől. :(


2014. aug. 17. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk nálam ez érdekes kérdés, mert pl. ha nagy ritkán elmegy a haverokkal este sörözni, akkor nem aggódok annyira, meg nem hívogatom (bár ha kitesznek közben egy képet facebookra, mindig felsóhajtok, hogy "de jó, még él" :D), de ha abba az átkozott boltba szalad le, akkor meg lesem az ablakból :D Vagy ha szerel valamit, akkor is megőszülök, mire végez, nehogy megrázza valami, levágja az ujját stb., pedig tudom, hogy nem béna, nem is szeleburdi, és mégis.

De ez nem baj, mármint a féltés, amíg hagyod levegőhöz jutni a párod, és nem őt nyaggatod minden abnormális gondolatoddal :)

2014. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sohasem nyaggatom. Csak én készülök ki teljesen. :S
2014. aug. 17. 14:22
 13/13 anonim ***** válasza:
Rakd rendbe a lelkedet,mert belül valami nagyon nem stimmel!S ha lehet,ezekkel a sötét gondolatokkal ne terheld a párodat.Ez elég kapcsolatgyilkos dolog.Én is itt rontottam el többek között.
2014. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!