Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális?!

Figyelt kérdés
A barátom nem tölti velem augusztus huszadikát ?!

2014. aug. 17. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális kérdés?
2014. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért az augusztus huszadika nem egy hú de jeles nap (jó értem, hogy nemzeti ünnep) párkapcsolat szempontjából, szóval nem hinném, hogy emiatt haragudnod kéne rá... Például én se töltöm most a barátnőmmel, mert nem úgy alakultak a dolgok. Kész, nem fog tragédia történni.
2014. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És miért nem?

Attól függ.

Ha a barátom azt mondaná hogy a családjával kell lennie, akkor megérteném, de ha azt hogy a hülye haverjaival megy valahova ahelyett hogy velem nézné végig romantikusan a tüzijátékot akkor vérig lennék sértve.

2014. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ha karácsony lenne, és egyik nap sem érne rá, nade aug. 20-áról van szó, ember!
2014. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nem normális:D

..és kivel akarja?

2014. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan hú' de nagy dolog.:) Van ennél rosszabb is..
2014. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és te töltenéd velem akkor? olyan magányos vagyok.. :( te hol vagy most? balaton?
2014. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ,milyen oka van rá.Ha dolga van,vagy családi okok állnak a háttérben,akkor meg lehet érteni,ha viszont inkább bulizna a haverjaival,azt én sem tolerálnám.
2014. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!