Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/hölgyek nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/hölgyek nektek mennyire fontos a párválasztásnál a kiszemelt anyagi helyzete?

Figyelt kérdés
Milyen elvárásaitok vannak ilyen téren? Fontos hogy az illető tehetősebb legyen? Őszinte válaszokat szeretnék! :)
2014. aug. 17. 18:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt nézem, hogy tudom-e szeretni a férfit. 28/L. Dolgozunk mindketten, hogy megéljünk. Nem érdekel, h nincs semmije.
2014. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elozokkel, a lenyeg hogy legyen tartos allasa, amibol rendesen elel:)
2014. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten taszít ha a pasi tehetős. Volt, hogy emiatt nem kezdtem kapcsolatba az illetővel. Egyszerű, már majdnem hogy szegény családból származom. Egy gazdagabb egyénnek másak a szórakozási szokásai, lehetőségei, más a neveltetése, sok mindenért nem kell megküzdenie, amiért alap esetben igen. Soha nem érezném magam egyenlő félnek vele.

Viszont a nagyon nagyon szegény fiúkkal sem kezdenék, mert azért arra szükségem van, hogy elmenjünk néha fagyizni, pizzázni, moziba. Bár utóbbival még nem volt dolgom, és lehet annyira megfogna hogy nem zavarna :)

Most így gondolom. 21/L

2014. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

(Mikor megismertem a páromat épp kilakoltatták őket a szülei adósságai miatt. A szüleim szabályosan tiltottak tőle mert hogy az ő lányuk nem járhat egy ilyen csövessel akinek ráadásul csak szakmunkás végzettsége van. Fél évvel később összeköltöztünk albérletbe.

Most van két gyerekünk, mindenünk megvan és nála jobb apát/férjet el sem tudnék képzelni.


Előtte volt olyan barátom aki szinte bármit megvett volna nekem, nem voltam boldog vele.)


Soha nem néztem hogy roma, néger, szegény vagy gazdag, esetleg valamilyen fogyatékkal élő-e az illető. Ha őt szeretem, akkor olyannak szeretem amilyen. Persze ez én vagyok, de őszinte válaszokat kértél. :)

2014. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Agyilag legyünk egy szinten, működjön a dolog.

Anyagilag csak annyi, hogy ne nekem kelljen eltartani.

2014. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!