Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maradhatok szingli?

Figyelt kérdés

Ősszel kezdek egy főiskolán és szeretném, ha jó pár évig békén hagynának a lányok.

Nem akarok és nem vagyok ronda, nem akarok segfej lenni vagy épp bunkó, de mégsem akarok a nyakamba akasztani egy "Leave me alone, betch!" táblát.

100% suli, edzés és munka, no buli.

Nem kérek fikázást, kösz!


2014. aug. 17. 23:00
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
hordj szandált zoknival. tuti tipp ;)
2014. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha az elején megmondod, hogy nem akarsz kapcsolatot... aztán idővel már lekopnak a lányok, mert elterjesztik hogy homokos vagy, akkor nem lesz gond hogy ragadnak rád.... mennek majd a pasik:)
2014. aug. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Lol :D
2014. aug. 18. 08:22
 14/17 anonim ***** válasza:

Én főiskolás vagyok és hidd el h kutyát nem érdekli a párkapcsolati állapotod és senki nem fog rád nyomulni mivel ott már az emberek 99% kapcban van.


Példának okért 2 évfolyam társam is meleg.

Szerinted kit érdekel, senkit ?

Mikor anno ez nálam szoba jött ott megmondtam h nem vagyok társasági ember és pont.

Oda nem azért járnak h csajozzanak hanem h diplomázzanak.


Bulizni se kötelező én egyedül a gólyabálon voltam.

2014. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14esnek igaza van. Valasztek ugyse lesz, aki meg valamire valo az mar el van jegyezve, tapasztalat sajna... Nem lesz nehez megvalositani ezt a vagyadat.
2014. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Legyél igénytelen, ne fürödj, hordj gáz ruhákat, ne barátkozz, ne beszélgess senkivel, vagy éppen viselkedj nagyon idiótán és alpárian. Probléma megoldva.
2014. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
"Meleg vagyok" ez mindent elmond. Csak aztán nehogy a srácok akaszkodjanak rád.
2014. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!