Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Ő nagyon szeret engem. Talán ez lehet a baj,hogy egyszerre mindent a nyakamra zúdít,mikor nekem nehéz az ellenkező családom miatt. Nemrégiben elveszítettem Őt, akkor döbbentem rá,hogy mennyire üres nélküle az életem. Szörnyen éreztem magam, abban a pillanatban úgy éreztem,hogy MINDENT megtennék érte.. Megpróbáltuk újra,ráadásul nem is rég. De vajon jól döntöttem-e? Folyton ezen gondolkozom. Nem tudom.. Úgy érzem,hogy nagyon szeretem, nem tudnék élni nélküle, mégis miért rágódok ezen ennyit? De ismét mindent a nyakamra zúdít.. Úgy érzem néha,hogy nem éri meg ez miatta. Vegyes érzelmek kavarognak bennem. SZERETEM,IMÁDOM,NEM TUDOK ÉLNI NÉLKÜLE DE.. Mégis azon gondolkozom,hogy megéri-e ez nekem miatta?

Miért vannak ezek? Mitől? Talán nem szeretem eléggé?


2014. aug. 18. 01:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szólj neki hogy ne csinálja, biztos megérti.
2014. aug. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miket zudit a nyakadba? Miert lett vege? Beszeltetek mar errol?
2014. aug. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen beszéltünk. Szerinte már ideje lenne bemutatnom itthon. De a családom már mondta nekem, hogy ne szeressek belé, mert nem örülnének neki,hogyha ő lenne a barátom a családi helyzete, illetve sok más dolog miatt. Ezt el is mondtam neki. Megértette, mert ugyebár időt kértem, kaptam, de gondolom megelégelte a dolgot. Én viszont nagyon félek a családom elutasításától, hogy vajon,hogy fogadják majd ezt a 'hírt' . Félek,hogy őket is elveszítem. Nem tudok dönteni a család és a szerelem között.. Nekem a családom is fontos, Ő is nagyon, mégsem tudom,mit kellene tennem. Mint említettem ezt ő már tudja, de mégis erőlteti, igaz szolidan, de mégis belül emészt ez az egész.
2014. aug. 18. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!