Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ellene? Ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ellene? Ezt a békát le kell nyelni, mert a nő szoknyája mindent elrejt?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve. Mindig is tudtam, hogy a párom nagy "játékos", (szeret flörtölni, hülyéskedni a nőkkel, amivel alapvetően nincs baj, én is nyitott természet vagyok, könnyen ismerkedünk, de a határokat mindenki tudja, az elején felállítottuk és megbeszéltük, hogy minek van helye, és minek nincs...)de mióta összejöttünk, ezzel abszolút fel is hagyott. Gondoltam én. Hát, nem. Kiderült, hogy online, azon a bizonyos közösségi oldalon tartja a kapcsolatot néhány random "kislánykával" a múltjából. Az egyikükkel különösen sokat beszélget, és legutóbb már erotikus fotót kért tőle. (A lány mentségére szóljon: van pasija, és a beszélgetésből nekem az jött le, hogy tetszik neki, hogy a párom dicséri és írogat neki, de inkább lerázná, tereli a témát a lány).

Mindeközben én a lelkemet kiteszem, hogy itthon szép és rendezett otthon várja, mindig tisztaság van, finom ételek, sütemények, eljárunk szórakozni, van baráti társaságunk, és külön is megyünk, nem korlátozzuk a másikat. Nem szeretném magamat fényezni, de valahogy úgy tűnik, mindenki kedvel a családjában és a baráti körünkben, gyakran megkapja, hogy hű, de rendes/aranyos/szexi stb barátnője van, és nem csak az én arcomba mondják, visszahallom másoktól is. Nem ez a lényeg, de ide tartozik mégis: emiatt az az érzésem, hogy rajta kívül mindenki észreveszi, hogy milyen jól járt velem. (Eddig azt hittem, én is vele, és szerelemben élünk, boldogan. Most elbizonytalanodtam.)

Én otthon hagytam a családomat, a barátaimat, a tuti munkahelyemet, és a lehetőségemet, hogy még 2 évig tanuljak államilag támogatott képzésen (felvettek mester szakra, de nem éltem vele, mert inkább kijöttem utána). Most egy olyan országban élek, aminek a nyelvét nem beszélem, és addig, amíg ez nem változik, addig hiába beszélek még 2 másik nyelvet, sajnos nem kapok normális munkát. (Nem gond, súrolok wc-t is, közben tanulok.) Most úgy érzem, feladtam mindent azért, hogy vele legyek, de ő ezt nem értékeli. Eddig nem így éreztem, hiszen amikor együtt vagyunk, ő a leggondoskodóbb ember, akit ismerek, érezteti, hogy szeret, hogy örül, hogy vele vagyok, és hogy szeretné, ha boldog lennék. Ehhez képest találtam meg a levelezését. (Bejelentkezve maradt az én laptopomon, nem az övében kutakodtam. Bár így is valószínű kutakodásnak lesz titulálva, és én leszek a hibás, de remélem, valaki azért tud a valós problémára is reagálni...)

Mit kellene tennem? Szóljak neki, hogy ez rosszul esett? Mintha gyomorszájon vágtak volna. Hagyjam itt, és menjek haza, mert végül is csak online a dolog, az még nem megcsalás? Tényleg, ez megcsalás? Vagy én nagyítom fel a problémákat?

Pont a legrosszabbkor derült ez ki: kaptam egy visszautasíthatatlan ajánlatot egy idegenvezetői állásra egy egzotikus szigetvilág egyik szigetén, és épp ezen tipródtam, hogy megéri e itt hagyni 6 hónapra (ennyi a próbaidő, ha felvennének hosszabb időre, azt beszéltük, hogy kiköltözne utánam, elvégre én is kiköltöztem utána.) Eddig afelé hajlottam, hogy nem megyek, inkább maradok mellette, mert együtt építjük a jövőnket.

Mondjátok meg őszintén, elefántot csinálok a bolhából? (Lehet, hogy igen. Az első pasim megcsalt, még tini korunkban, az óta ez a téma érzékenyen érint, bár nem látszik rajtam, és az önbizalmamat is visszaépítettem, mégis...) Mit kellene tennem? Vállaljam a munkát, és hagyjam a kapcsolatot, mert úgyis az lenne a vége, csak sok szenvedés árán? Maradjak? Ha maradok, hogy rendezzem ezt a konfliktust? Nekem sajnos nem fér bele egy kapcsolatba az, hogy online flörtöl, képeket kér lányoktól.



2014. aug. 18. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fújod fel, nagyon mélyen megbántana a férjem, ha erotikusan levelezne más nőkkel, meg képeket kéregetne. Ez nagyon nem férne bele nekem.
2014. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vállald el a munkát, és majd kiderül, hogy mi lesz 6 hónap múlva. Aki menni akar, az úgy is menni fog.
2014. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kutyabol nem lesz szalonna. Csak nem figyeltel arra hogy mindig ilyen volt. Ha nem a csajon mulna szerinted mar nem lett volna koztuk valami? Vallald el a melot hagyd ott a pasit ha mar nem nezz semmibe mi lesz kesobb.
2014. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vallald el a munkat, mar igy is sok mindent feladtal ezert a pasiert. Tovabbra is ezt fogja csinalni, ha nem veled akkor a tobbi lannyal is.
2014. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se férne bele, pedig nem vagyok egy féltékeny típus és lazán állok az ilyen jellegű kérdésekhez.

Lehet, hogy jó ötlet lenne elfogadni azt az ajánlatot. A távolság és az idő sok mindent megold.

2014. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En is kiakadnek ha a parom mas nokkel levelezgetne az tuti.Kerdezz ra hogy miert csinalja? melyik orszagban laktok?En lehet elvallnam azt az alom munkat a helyedben.
2014. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell neki erotikus kép más lányoktól mikor ott vagyok neki én?

Bennem ez a kérdés merülne fel. Aztán meg azok, hogy nem vágyik már rám, nem néz fel rám nőként, nem tisztel, stb.

Szerintem beszéld ezt meg vele, de ha nem változik (márpedig szerintem nem fog) akkor hagyd el. Te jobbat érdemelsz.

2014. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

VÁLLALD EL A MUNKÁT? ha nem teszed bánni fogod mert SZERINTEM ennek a kapcsolatnak hamarosan vége.


De a tuti tanűcs: dobj fel egy érmét, ha fej maradsz a barátoddal, ha írás kimész dolgozni.


Amelyiknek szurkolsz azt válaszd.


Én a helyedbe a melót választom, én rohadtúl élvezném és ismerkedni ott is lehet.

2014. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Így is sokat feladtál érte, szerintem csodálatos hogy Neked ennyire fontos akit szeretsz. A munkát szerintem mindenképp vállald el, de talán szembesítsd a párod a tényekkel, hátha "észhez tér". Egyrészt később megbánnád ha kihagynád ezt a munka lehetőséget. Másrészt tudom hogy azt írtad túlléptél a tinédzserkori megcsaláson, de szerintem ez egy elég maradandó dolog lehet, ezért úgy érzem nem kellene magadban tartanod amit megtudtál és őrlődni.

A legjobbakat kívánom, remélem minden rendben lesz ^^

2014. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vallald el a munkat mindenkepp, es elotte beszeld meg a pasival, ha azzal tamad h miert kutakodsz, mond azt, ha nem hazudnal es nem beszelgetnel lanyocskakkal a neten nem kutakodnek hanem biznek benned.:) Sok sikert!:)
2014. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!