Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe miatt spórol rajtam?

Figyelt kérdés

A barátom exe nagyon nagy igényű, rengeteg pénzt el tud költeni, és elvárja, hogy a pasijai luxusszínvonalon tartsák el.

Nemrég volt szó róla, hogy a jelenlegi pasija nehezen viseli, hogy csak a csajra keres, annak meg sosem elég. És ezt én is hallottam.

Azóta a barátom korlátozni kezdett anyagilag. Nem mehetek vásárolni egyedül, holott csak szükséges dolgokat veszek, és ezentúl nem akar kifizetni semmit nekem, ha van pénzem, megvehetem, ha nincs, így jártam.

Mikor kérdeztem, azért csinálja-e, mert hallottam a sztorikat az exéről, és fél, hogy elkanászkodok én is, mert ha neki szabad, akkor nekem is.

Hümmögött, hogy nem is, de én valószínűnek látom.



Lehet összefüggés a két dolog közt?


2014. aug. 18. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet
2014. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez lehet az oka

bizonyítsd be neki, hogy te nem vagy olyan :)

2014. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így jártál. Ha a saját fizud nem elég, ne panaszkodj.
2014. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen ez egyértelmű. Vagy megszokod a helyzetet vagy bizonyítasz neki.
2014. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezért ne függj anyagilag senkitől se
2014. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit bizonyítani, mert sosem voltam nagy igényű, és sosem költöttem sokat. Ő mégis aggódik, mert egyszer már megjárta egy lánnyal, és inkább óvatos
2014. aug. 18. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Műlt kor hallottem egy ruhaáróházban egy csinos hölgytől: "Én tudnék öltözni, ha te hagynád" szólt a párjához. Gondolom nem a saját pénze költéséről volt szó. Szóval minden nő k-va. A tisztességesebbek fix tarifával dolgoznak. A szemetebbek egy pasin lógnak és azt próbálják minimális ellenszolgáltatás mellett megfejni, tönkretenni.
2014. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak én gondolom úgy, hogy ha az említett úriember még nem tart ott, hogy újra bízni tudjon egy nőben, ne halálra kínozza azt a szar komplexusaival az exnője miatt, akkor ne akarjon új kapcsolatot? hol van az megírva, hogy a nő tűrjön és szenvedjen azért, mert a férfike már egyszer a saját baromsága miatt megégette magát? siralmas.
2014. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!