Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Elég bonyolul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Elég bonyolult és szaftos sztori. Lányok nálatok ez, hogy megy?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok.Tavaly november 29.-én megismerkedtem egy 15 és fél éves lánnyal.Pontosabban akkor jöttünk össze! Ki merem jelenteni,hogy sosem volt még hozzáfogható barátnőm ! Nagyon boldog voltam vele ! Próbáltam úgymond mindig az 'első férfi lenni az életében ! Meglepetéseket okoztam neki,elvittem vásárolni is. ( előre szólok ha a pénzt helyeznétek előtérben a történetet tovább olvasva tévedtek,mert suli közben éjszakázok egy hipermarket-ben )Minden rendben volt. Én vettem el a szüzességét is,mindig próbáltam rá vigyázni. Gondolom már tudjátok mi következik. 5 nappal ezelőtt észre vettem,hogy valami nincsen rendben ! Aztán ahogy beszélgettünk kilyukadtunk arra a pontra,hogy ő nem boldog és nem ugyanazok az érzései. Vége lett.( ha annak nevezhető) 3 nap múlva visszaadtuk egymás cuccait,mert mind kettőnknél volt a másik ruhája és komolyan mondom,kb 5 kilót simán leadott.Teljesen szét van esve. Nem tudta befejezni a sírást. Nem eszik,már olyan szinten van ,hogy az anyukája kórházba akarja vinni. Ahogyan beszélgettünk az jött le,hogy ha ők egyet gondoltak a barátaival és el akartak menni,félt hogy én durcázni fogok érte. Sosem veszekedtem vele emiatt,mert tudtam,hogy ha bezárom egy kalitkába semmivel sem jobb,és mégjobban vágyni fog a szabadságra.Igaz féltékeny voltam,meg féltettem..de szerintem ez természetes,de sose ment át veszekedésbe. És emiatt nem érezte jól magát.És azt mondja,hogy megbánta,és teljesen elrontott mindent.Tökéletes vagyok számára és nem tud nélkülem élni ! Ti mit tennétek? Lányok,fiúk ? Szeretem,persze hogy szeretem,csak félek újra ezt fogja tenni :/
2014. aug. 19. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal csitri, tomboló hormonokkal. Teljesen normális jelenség. Ha el tudod fogadni, kezdd újra vele, ha nem, ne!
2014. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez kedves tőled :D a baj hogy szeretem,és lehet túl sokat várok el..
2014. aug. 19. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem az nem túl nagy elvárás, hogy ne szakítson veled hülyeségek miatt, amiket meg is lehetne simán dumálni..

de egy 15 éves lánytól tényleg ne várj túl sokat ilyen téren, elég nagy befolyással vannak rá a haverok még ebben a korban - mint most is láthattad.

lehet, egy hónap múlva megint elindul benne a bogár, és újra szakít.


23L

2014. aug. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A helyedben hagynám a fenébe, és ezt most tényleg fontold meg: szeret, elhiszem, de nagyon fiatal, te jóval érettebb vagy. Ha igazán jót akarsz neki, önzetlenül szereted, békén hagyod, hagy nőjön fel, kövesse csak el az ostobaságait, és tanuljon belőlük. Ha a szereteted alapjáraton önző, ami persze normális, maradj vele, de sok értelmét nem látom. Kellenek majd más fiúk, más tapasztalatok is, a kérdés csak annyi, hogy mikor.

Te tudod.

2014. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezen mi a szaftos?
2014. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen legbelül nekem is ez van,hogy neki még át kell élni azt amit már én átéltem...( én se mindent,de több mindent mint ő ) köszönöm a normális válaszokat !!
2014. aug. 19. 19:55
 7/7 Ookami-sama válasza:
Na ez az amit soha nem fogok megérteni. Én is 15 vagyok, és nagyon nem érdekel, hogy mások szerint mit kéne tennem, bizonyos helyzetekben. Bár lehet hogy ez azért van mert egyedül jobban szeretem a dolgaimat segítség nélkül csinálni, de akkor sem értem az olyan kapcsolatokat amik azért mennek szét mert a "haverok". Ha a haveroknak nem tetszik és nem fogadják el akkor nem is haverok.
2015. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!